Komentari na vest
Opomena Dejana Stankovića: Mlađi igrači da promene brzinu
E
El capitan
pre 13 minuta
Sramota napravise od Zvezde drugoligasku ekipu za drugu ligu Poljske , Austrije , Slovacke ili Ceske . Gde ste sada placenici ajde javite se pa da radimo malo gipsane radove ajde pa da vam i adresu dam
Brate moj
pre 18 minuta
Sto ja volim ovaj sendvic Rasima bas je mastan
@
@brate moj
pre 21 minuta
Koliko ce se ovaj bot otkriti kao grobarcic, stvarno vise nije smešno kako Rasim placa ove botove da Lazu i spinuju
E
Etoo
pre 28 minuta
Arnautović ne igra ni za Austriju jer prosto ne moze vise od 45 minuta a on je nama glavni Napadac i uprava to Nemo gleda? Jer eto Arnautović je marketing potez
i
ivapandica
pre oko 1 sat
Da da, mladi igraci i onda puni strancima hahaha cccc
kaligula89
pre oko 1 sat
Zvezda raspad....bez namestanja i pomoci drzave bila bi na sredini tabele
N
Nezzz63
pre oko 1 sat
Realno, ovaj Bugarin nije ni za Čukarički.
K
Kratak size
pre oko 1 sat
Ubedljiva pobeda nad drugoligasem
F
Fru
pre oko 1 sat
Ako planirate da sa ovom ekipom igrate kvlifikacije za LŠ onda odmah možete zaboravite LŠ.
N
Nele0209
pre oko 1 sat
Aj bože pomozi da bude bolje.e..
N
Natalii29
pre oko 1 sat
pa bio je bolji od njih tamo svih
B
Brate moj
pre oko 2 sata
Bas se pokazali ovi Terzini menadzerski drugoligaski igraci zajedno sa ragama Kataijem i Ivanicem , koji laganica spaciraju po terenu ........ Alo bre ovo je Austrijski drugoligas sta ce biti u kvalifikacijama za LS ili LE ??? I kazu posle kupi sezonsku ......I KOGA DA GLEDAM ???? RAGE I DRUGOLIGASKE FUDBALERE?????
b
bad
pre oko 1 sat
ala se tu uzbudi breskvice,čemu nervoza?
L
Lakrdija
pre oko 1 sat
Brate ljudi su na pripremama nedelju dana...O čemu bre ti pričaš..Kakva utakmica, koga briga za ovu tekmu
j
jel
pre 42 minute
Pa ti gledaj one vase bebe,pusti ti ozbiljne ekipe.
B
Brate moj
pre 18 minuta
Evo javljaju se doktorovi placeni branioci njegovog lika i dela .....i opet isti repertoar .....grobari , bebe ..... a ti smokvice breskvice otvori oci i razmisljaj svojom glavom da ti neko od pravih navijaca ne otvori znas .....ovo sto je sada na tribini nekada nije moglo da udje ni na ZAPADU NI NA ISTOKU ....znas smokvice
Bosque
pre oko 2 sata
Vuce promaja u odbrani...razbija. Bolje pozovi ove klince ispred moje zgrade,bolje bi igrali.
Vaskon
pre oko 2 sata
Bože pomozi da bude bolje...
N
Nenad Petrovic
pre oko 2 sata
Biće veselo...
!
!!!
pre oko 2 sata
Dovedite štopera i vratite se u formaciji sa 4 pozadi, ovo sa tri štopera ne funkcioniše
b
bravo
pre oko 2 sata
Igrali su sa 4... Ne gledaš utakmicu, ali bitno da kažeš nešto negativno.
w
wcbeen
pre oko 2 sata
I upravu je, ali on je zaduzen za to
P
Pixy
pre oko 2 sata
Imaju li potencijal za tu brzinu? I ne treba ih pokidati na početku karijere, oni će tek oko 21-22.godine doći na nivo za seniorski fudbal. Zato smo sad doveli pojačanja, ili Balov, Loizu i Čam nisu pojačanja?!
c
crta
pre oko 2 sata
... a trener dobavljača
human
pre oko 2 sata
Pripremna je utakmica, teške noge. biće to mnogo bolje.
J
Jole 39
pre oko 2 sata
Pa nije ti to liga ekonomskog tigra da sudije poput pavlinja rese sve za 5 minuta meca i da mladi nabijaju brojke a preko ne mogu na tribinama da dobiju mesto
b
bad
pre oko 1 sat
čemu frustracije navijaču partizana?
s
samo
pre 40 minuta
Nije igrao Partizan,pobrkao si nesto.

Pule
pre oko 2 sata
Samo da mi je znati kako se radi na trenzima sa ovim mlafim prmlimer Saric decko ima sve al nema volje nema tu agresinost ooja mu treba jako,ovaj gasparov top konstitucija za zadnjeg veznog al je spor u predaji
Damir Jovic
pre oko 2 sata
Srećno na pripremama pa na pohod za Ligu Šampiona😁
M
Marko206
pre oko 2 sata
Hocemo i mi da vidimo nepobedivu zvezdu posebno protiv ovakvih protivnika ali...
Most
pre oko 2 sata
Joj … na šta će ovo da liči…
b
bad
pre oko 1 sat
na šta će da liči daj prosvetli me,da li smo trebali da pobedimo 28-0 da bi po tebi ličilo,prvo bukvalno od juče su u treningu, možda su na 60,70%snage,kondicine,gledaj širu sliku,skini taj am sa glave!
b
bad
pre oko 1 sat
na šta će da liči daj prosvetli me,da li smo trebali da pobedimo 28-0 da bi po tebi ličilo,prvo bukvalno od juče su u treningu, možda su na 60,70%snage,kondicine,gledaj širu sliku,skini taj am sa glave!








