Komentari na vest

Oprezan ili samo pristojan? Klop: Inter ne dolazi na Enfild kao turista

Z

Zoi

pre preko 4 godine

Covek je realan, svestan da je Inter bio bolji tim u prvom mecu, ali da je sreca pogledala Liverpul. Precka Calhanoglua i veliki promasaji napadaca uz ogroman kiks Handanovica su doneli pobedu Liverpulu. Bolji jesu, ali se videlo da su ranjivi, da Inter moze sa njima da se nosi. Ako bi realizacija bila na nivou sve je u igri
v

vladano79

pre preko 4 godine

Ima da bude tamburanje pa samo tako
F

FM

pre preko 4 godine

Bice sutra jedan lagani X za kladionicu. Mislim da se Liverpul nece puno trositi i oznojati. Ocekujem kec na poluvremenu, 1-0, malo spustanje gasa i kraj 1-1.
V

Vito i ja

pre preko 4 godine

Klop je gospodin, mora nešto da izjavi i da to bude neuvredljivo i da njegovim igračima ne zvuči kao "lako će mo"...ali...Inter? Katastrofa, da je ovo prvi meč smeo bih da potpišem da nebi dali gol tri dana, igraju u drugoj brzini, prespori, akcije prepoznatljive od začetka...Brozović prespor za bilo koju ligu van Italije, Džeko i Senčez već u godinama, Lautaro igra na blic, nekonstantan, sve u svemu Inter za crvene lak zalogaj..ako i uguraju neki (čisto sumnjam) biće do opuštanja...