"Reprezentacija Srbije M20"

Orlići napunili mrežu gostiju iz Azije: Srbija slavila sa 6:0 (FOTO)

Vreme čitanja: 1min | čet. 26.03.15. | 20:28

Maksimović i Ilić dvostruki strelci, bivši igrač Partizana za dva minuta postigao dva gola

Reprezentacija Srbije M20Mlada fudbalska reprezentacija Srbije (igrači do 20 godina) "pregazila" je danas selekciju Mjanmara sa 6:0 (2:0) u prijateljskoj utakmici odigranoj na stadionu Čukaričkog pred oko 400 gledalaca.

Srbija je lako izašla na kraj sa gostujućim fudbalerima iz Mjanmara. Naši mladi fudbaleri su naročito dobar utisak ostavili u drugom poluvremenu kada su do vrha napunili mrežu gostiju. Ton igri dao je kapiten Maksimović koji je bio najraspoloženiji za igru, te je i načeo protivnika, a u 52. postigao svoj drugi pogodak.

Dvostruki strelac je bio bivši igrač Partizana, a sada vedeta Spartaka iz Subotice Stefan Ilić, on je za dva minuta, od 80. do 82. dva puta tresao mrežu.

Revanš utakmica protiv Mjanmara igraće se u nedelju 29. marta u Sportskom centru FSS u Staroj Pazovi.

Srbija: Rajković (od 79. min Dmitrović), Vico (od 46. min Stojković), Pankov (od 74. min Cvetković), Maraš, Antonov (od 63. min Milošević), Milinković-Savić (od 74. min Jokić), Maksimović (od 79. min Janković), Zdjelar (od 63. min Makarić), Dražić (od 63. min Plavšić), Gaćinović (od 63. min Karaklajić), Mandić (od 74. min S. Ilić).

Mjanmar: Lat, H. Aung (od 74. min K. Aung), Kjav, Min, N. Aung, Soe (od 63. min Min), Thu, Pajing (od 63. min Lvin), Naing, Tun, T. Aung.

Srbija – Mjanmar 6:0 (2:0)