Komentari na vest

Otišao još jedan Šerifov junak: Blistao u Ligi šampiona, pa potpisao za turskog drugoligaša

D

Dzo Black

pre preko 4 godine

Igracina.
L

LudiDejo

pre preko 4 godine

Nije mi samo Jasno zašto u drugoligaša..
i

irvingirving17

pre preko 4 godine

Kakva klasa ,mora da je novac presudio...Legao bi Partizanu kao budali šamar
G

Gostttt

pre preko 4 godine

legao bi i zvezdim, jer je veoma zahvalan igrac, ne plasi se duela, miran na lopti
i

irvingirving17

pre preko 4 godine

Slažem se mada Zvezda igra 433 a Partizan 4231 pa sam zato naveo Partizan jer mu odgovara najviše pozicija iza napadačaa i još Partizan nije doveo zamjenu za Sumu a on bi bio idealan,mada izgelda da Partizan na toj poziciji vidi Baždara što je takođe ok a i Natho se oporavio
s

sta?

pre preko 4 godine

Kakav igrac / kakav propust, pre svega Zvezde koja je imala mogucnost da se uveri u njegove kvalitete i da ga dovede. Verujem da mu je izazovnije da igra Evropu nego drugu ligu Turske....
M

M17

pre preko 4 godine

Da je tako, ostao bi u Serifu i igrao Evropu. Niste vi jedini.
G

Gost2

pre preko 4 godine

Traore je tu najbolji igrac al kako ga dovesti kad imamo krilnih napadaca ko Kineza u Boru