Komentari na vest
Ovo nije Bajern koji seje strah
V
Vito i ja
pre preko 4 godine
Žao mi one dece što su jurili i leteli po terenu, radili preko svojih mogućnosti... Golobradi momci, svaka čast! A ovi crveni prete da mi postanu omraženiji od Totenhema kad je onomad u poslednjoj utakmici s Čelsijem trebalo da sruši Lester u borbi za titulu. Isto ponašanje, prvo su potcenili protivnika a onda u nedostatku moći toliki bezobrazluk i siledžijsko ponašanje,pritisak na sudije i sve ostale na terenu, pre svih Kimiha, Milera i nadobudnig trenera! Revanš,videćemo!!
W
Wucko91
pre preko 4 godine
Poslednji put kad ste pisali o Bajernu tamo negde u septembru, oktobru 2019, da je igracki taj tim Bajerna jedan od najslabijih u njegovoj istoriji usledila je jedna od najsurovijih dominacija u evropskom fudbalu ikad. Ljudi su te sezone razneli sve pred sobom. Otpisivati Bajern je velika glupost, ako ih neko bude izbacio to ce biti u nekom spektaklu kao prosle god PSZ. Dve fenomenalne utakmice u kojima je pucalo na sve strane.
P
Pamet u glavu
pre preko 4 godine
Ko je pametan staviće sad keš na Bayern da osvaja LŠ jer će na kraju tako i biti!
G
Gost111
pre preko 4 godine
primoran je da igra sa 3 pozadi...dejvis nece igrati do kraja,gorecka je pitanje,nojer se vraca do 1/4 finala,mozda i gorecka...videcemo,ako im padne lfc ili psg bice tesko da lrodju...iako navijam za bajern...
R
Robert Lewandowski
pre preko 4 godine
Oporavak Dejvisa ide bolje nego sto se očekivalo, od 1/4 finala ga treba ocekivati u sastavu. Nadam se boljoj igri u revanšu .
G
Gost123
pre preko 4 godine
Nazalost izgleda da Siti odvratni ima otvoren put do osvajanja lige sampiona.....
F
FCB munchen
pre preko 4 godine
Nije bajern los koliko mu se je trener gvardioliozovo i bas u kljucnom momentu sezone vrsi neke eksperimente.
Daj covjece 4231 i presing kao zadnjih 20 godina i nemas sta pametovat al mali nikako do pameti i postoji velika sansa da ce zijanit sezonu ako ovako nastavi.
Sinoc je poredo nesto sto ni on ne zna sta je od najacih igraca milera sanea i rl9 je napravio neprimijetne igrace.
V
Visente Del Boske
pre preko 4 godine
Oterase Flika koji je doktor za ovog,jos ga onoliko platili
r
rea
pre preko 4 godine
Flika niko nije oterao, već je čovek želeo ono što svaki švaba hoće - da vodi Bajern, pa nakon Bajerna Pancere.
K
Kemis
pre preko 4 godine
Englezi ili Pariz osvajaju...Po kvalitetu i igri tako trenutno stoje stvari...ali ko zna sta ce sve biti do kraja
Z
Zizuu
pre preko 4 godine
Siti i Liverpul finale ako se pre ne sretnu, mzd psz moze da uzme i tjt.. Ostali nistA dzabe igraju... Siti bi nakantao bajern kao sto ih menhengladbah nakantao, bajern ne zna da igra protiv ekipa koje napadaju, Siti bi im 5 uvalio garant..
G
Gost112233
pre preko 4 godine
Oborise ceo svet sinoc a i mene, ovaj naglsman i njegova filozofija sa 3 pozadi, idi begaj, ako nastave ovako i nalete na Siti, spakovace im Marez i Silva 3 komada kombinovano...

posten navijac
pre preko 4 godine
8 hiljada sam cekao :(






.jpg_(1).webp.webp)

