Komentari na vest

Parni valjak na pogon stranaca: Menig i Rikardo načeli Radnički, Urošević ga dotukao (VIDEO)

c

ccczzz

pre preko 4 godine

gde je sad ono govedo ludi žex da komentariše da se u svim ligama na svetu dešavaju kiksevi vodećim timovima, ali samo jedan tim iz Srbistana ima 100% učinak na gostovanjima u ligi, nezabeleženo u istoriji fudbala, čak je i Zvezda ponekad gubila bodove na gostovanjima, ali ovi GALAKTIKOSI NE!!!!!!!
P

Pirlo

pre preko 4 godine

Zadovoljavajuce. Gostovanje u Nisu je po tradiciji vruce i tesko, a danas je odradjeno rutinski, bravo.
F

Fudbalska sila

pre preko 4 godine

Grad Nis drugi grad po broju stanovnika u Srbiji ima prvoligasa koji sutne jedanpun na go protivnika i to van okvira, pitanje za sve Nislije zar vas bar malo nije sramota? Bez obzira za koga navijate, teren minirani krticnjak, kapacitet 15 hiljada, jel to pokazatelj rada fssa ili nesto drugo, pare za obnovu stadiona dobili ste od drzave, visoki funkcioner vam vodi klub, sta po vama treba da se desi da zalicite na ozbiljan tim makar za ovu nasu nesretnu ligu? Mozda da vam predsednik opet organizuje 500 autobusa za miting u Beogradu sendvic i dnevnice a vi da mu zalepite poster na hotelu ili nesto drugo? Molim vas pisite predloge.
L

Limanac

pre preko 4 godine

Samo jedna ispravka, drugi grad u Srbiji po broju stanovnika je Novi Sad, a ti bi mogao da malo uzmeš udžbenik iz geografije čisto da obnoviš malo znanje...
S

Sramota

pre preko 4 godine

Jel vas bar malo sramota da vam se svako kolo od pocetka prvenstva protivnik non stop sklanja i po direktivi iz fss pusta vas da pobedite,mene bi iskreno bilo sramota! Ps: Gent,Anortozis i Flora znaju zasto!

Savo

pre preko 4 godine

Mi smo prezimili u Evropi a ti nabrojani su za domaci ling long kao iz liga petice i onako smo ih ostavili iza sebe osim Genta , jeli vas bilo sramota da igrate ligu sampiona a pre toga vas Suduva i Helsinki oducili a ovde ste godinama bili bez poraza.
K

Kon

pre preko 4 godine

Sramota@je da komentariše ljudi koji su made in Kovin. Levadija - C. Zvezda 2:1, Kairat, Apoel, Šerif, Florijana(Malta) - Zvezda 3:3,Omonija itd itd. Pođeš od sebe pa onda komentarišeš druge, ali to za bolesne terzijanere ne važi.
B

B. Grobar

pre preko 4 godine

Tebe sramota necega? Za to je potrebno lice, obraz, cast, ljudsko dostojanstvo.....Sta ti imas od ovoga? Nista, apsolutno nista, osim jedan sendvic sa bajatim hlebom, da bi lajao na Partizan i velicao najvece zlo u u istoriji sporta, na celoj plateneti.
P

Providno

pre preko 4 godine

A IGRACI RADNICKOG BEZE OD LOPTE I SKLANJAJU SE DA SLUCAJNO NE IZJEDNACE KOD 1-0,ONO JE SMESNO!
m

miile

pre preko 4 godine

aaa, pratiš,pratiš
b

batabane

pre preko 4 godine

Važna pobeda,svaka čast, ali Partizan mora mnogo bolje.
C

CipiripiLE2

pre preko 4 godine

Bravo za gromadu, bilo je tesko, protivnik za 93 minuta nula puta sutnuo na gol
M

Milos80

pre preko 4 godine

Razumem i botovanje I klince, ali priče o Flori i Anortozisu su mi najjače. Partizan je prošao grupu sa boljim međusobnim rezultatom u odnosu na ta dva kluba, kakvi god da su. Anortozis bi, tvrdim, izbacio svaki srpski klub u dvomeču, osim Zvezde. Dok bi se Flora 'klala' sa TSC-om i Čukaričkim. Ostale bi sve izbacila. Klubovi u našem prvenstvu su jako loši i retko ko ima bilo kakav sistem igre. Poraz od Flore je neuspeh jasno, ali bez posledica. Istina je da Partizan ima mnogo igrača kojima tu nije mesto. Odbrana je loša i fale brži, tehnički obučen štoper i prodorni bek, i to je minimum minimuma. Jače ekipe znaju to da kazne, ovde realno malo ko to može.
X

Xide

pre preko 4 godine

Samo se ti tesi nije to lose :)
M

Mesina

pre preko 4 godine

Ala volim kada plaču jagodice bobice iz komsiluka.
R

Rare

pre preko 4 godine

Ja volim kad plače Novica, šteta što je završio karijeru.
S

Serifovici sever

pre preko 4 godine

Koje jagodice, to su Serifovici.
O

Okečuke

pre preko 4 godine

Umire nada,gotov je san,šampion je opet PARTIZAN!!!
N

Nenad B.

pre preko 4 godine

Prva utakmica i to u gostima, težak protivnik i još teži odnosno za igru nemoguć teren. Ovo je danas samo trebalo dobiti, kako tako i dobili smo, sasvim zasluženo. Bravo crno beli, samo napred!
z

znaci

pre preko 4 godine

ovo nije isti sport...gledao Partizan i sada Zvezdanu...Slavija ce vam pet dati na dve utakmice zapamtite ovaj komentar...
O

Okečuke

pre preko 4 godine

Samo ti gledaj i plači...Hahahaha
G

Gott

pre preko 4 godine

Neće Slavia nego Sparta. Ali oni su se vec ogradili od poraza kao tobož nemaju kad Konfekcikaku ligu jer žure po trofej pa od Septembra na Bernabeu i sl.

borisdampyr@gmail.com

pre preko 4 godine

hvala

borisdampyr@gmail.com

pre preko 4 godine

srusili ste rekord LS po primljenim golovima
R

Rare

pre preko 4 godine

Opet grobarski spin. Rekord u primljenim golovima drže vaše komšije Dinamo.
0

0211

pre preko 4 godine

Da se ne zaboravi 2021 godina. Zločin traje...
M

Mauro Tasoti

pre preko 4 godine

Ko od superligasa nema para da na 5-6 godina zameni travnatu podlogu na terenu ne treba ni da igra ligu.Ovaj teren nije za igru ni po suvom vremenu a sta ce tek biti kad padne kisa ili sneg.Vidi se da su rupe popunjavali peskom a mi ocekujemo nekakav dobar fudbal.
P

Pa1

pre preko 4 godine

Ovaj Radnički je ili očajan tim ili su prodali utakmicu! Nema drugog objašnjenja za ovakvu igru!
K

Kragujevac City

pre preko 4 godine

Bajern primi cetri gola za poluvreme od Bohuma, pet golova za poluvreme od Menhengladbaha,Ajaks u mesec dana da PSV-u pet komada i Dortmundu da sedam u dva meca, osvoji maksimamaln broj bodova u grupnoj fazi lige sampiona pa kiksne protiv heraklesa i ekscelziora. Sirom Evrope svi kiksiraju ali ne,samo Partizan ne. Njima niko na gol ne moze da sutne. Na 11 gostovanja primili tri gola,ostvarili sve pobede a videli ste kako danas tako i od pocetka sezone koliko im je odbrana smesna,ni za zonsku ligu.Sada im je odjednom sve potaman,sve regularno,kvalitet lige im je nizak pa zato oni sve lagano pobedjuju.Ne smeta im vise ni blatnjav teren niti bilo sta.Ma nista,sve idealno.A u Evropi ih bije Flora,Santa Klara poluamaterska,polupani Soci im delio lekcije,Gentu u dva meca nisu tri puta na gol sutnuli,jedva bod iz dvomeca doneli,drhtali od Anortozisa do zadnje sekunde. A Zvezda koja je osvajala cetri sezone zaredom,e ona je namestala iako je u Evropi poobarala mnoge rekorde srpskog fudbala.Pet puta zaredom evropska tamicenja,oba puta u ligi sampiona su joj bili prvak Evrope i sveta i vicesampion Evrope pa je oba puta do zadnjeg kola bila u igri za trece mesto i nastavak takmicenja u ligi Evrope.Tri puta igrala LE i sva tri puta prosla grupu,dva puta jedva ispala u nokaut fazi,ove sezone prosli kao prvoplasirani iz grupe direktno u osminu finala LE.Dva puta imali po rekordnih 11 bodova u grupnoj fazi,nadigrali Milan obe utakmice pa cak i u periodima sa igracem manje.Koga sve izbacivali i pobedjivali,rekordno 35-to mesto na ovoj smesnoj novj UEFA-inoj listi,imala najboljeg golmana LE,najboljeg stopera LE (odnosi se na grupne faze) ali eto,namestali smo po Srbiji dok galaktikosi iz Humske nisu. Zalosno ali istinito. Kako pocne njihova utakmica vi znate da lagano pobedjuju.KOja krntija od tima. Da je regularno bili bi iza Cukariickog a verovatno i TSC-a. A jos zalosnije mi je da ljudi iz Zvezde ne govore nista,ocigledno je tacno ono sto se Beogradom svo vreme govori a govorilo se i pre pocetka prvenstva da ce ove sezone Partizan biti prvi a sledece kada pocne ono da budemo nosioci ili sta vec u vezi LS,tada ce Zvezda. Ni sportu nisu dozvolili da ima nekakvu draz a ovde nam kao kroz tekstove pokusavaju objasniti kako je zanimljivo. Posle se cudite zasto navijaca nema.
G

Gost66

pre preko 4 godine

plaky mala, plaky...
O

Okečuke

pre preko 4 godine

Titula,titula,slaviće se titula ...

Pfc

pre preko 4 godine

Vi nadigrali Milan a pre toga gigant Milan se jedva provukao na penale u Evropu protiv nekog Portugalskog tima koji je ispao iz lige dok smo mi pobedili i izbacili Santa Klaru iz iste lige znaci da bi i mi bili egal sa Milanom .Kao sto smo i mi i vi u najmanju ruku bili egal sa Gentom ali vi imali mnogo vise srece da oni budu potpuno osakaceni i unisteni koronom i pored toga da vas Borjan izvuce bravurama a pogledajte gde je Gent u Belgiji bio prosle sezone hvatao poslednji voz za Ligu konferencija sada ce se boriti bar za Ligu Evrope.
G

Gost11

pre preko 4 godine

Nasao si nesto da pricas o Partizanu i pobedama?! Alo, zvezdana za 4 godine nije izgubila nijednu utakmicu u ligi! Ali to je naravno u redu, ali sad smeta na drugoj strani! Obraz djon!
T

The Nightwalker

pre preko 4 godine

@Pfc, auuuuu.... 😂 Pobedio si danas definitivno! Mozda mozemo cak i da zaustavimo igricu, imamo komentar godine! 😂😂😂
g

gost111

pre preko 4 godine

dosta vise,presusices od plakanja
N

Nenad B.

pre preko 4 godine

Minaković danas ubedljivo najbolji igrač Zvezdane i ti onda ovde pričaš priču. E sramote jedne, pljačka krenula od prvog prolećnog kola, ali važno je spinovati o pobedama Partizana.
J

James Bond 007

pre preko 4 godine

Smanji dozivljaj i ne kmezi... Partizan je kiksnuo protiv Zvezde i vise nece... a ti ces tek da kmezis...
0

00000

pre preko 4 godine

A jel tako, ne gubi Partizan a? Ajde uzmi lepo pa izguglaj koliko je Zvezda izgubila bodova za 4 sezone pa vidi usput da li je u jednoj godini dobila 2 titule. Opljackali ste sve ekipe u ligi pa i Partizan i na terenu i van njega. Sto se tice grupe LK Partizan je prosao rutinski a u kvalifikacijama izbacio Slovake, Ruse i Portugalce. Imamo +5 u prvenstvu i to je najvaznije
O

Orao

pre preko 4 godine

Samo neka ovako Partizan pobedjuje i onda su Flora, Anorthozis čista realnost! Mogu i osvojiti ovo, al će ispasti u prvom kolu
a

auu

pre preko 4 godine

Ljudi puče bajern od bohuma hahahah

Sakur

pre preko 4 godine

Za bracu zvezdase samo jedna statistika protiv radnickog iz nisa,zadnjih 15 utakmica zvezde protiv radnickog pobedili su 14 puta,dok Partizan zadnjih 7 utakmica protiv radnickog ima samo 2 pobede,aj sad tisina misevi
M

Milivojko

pre preko 4 godine

Care,nema tu veze statistika ako si jaci. Svaki klub na svetu ima protiv nekoga takvu statistiku. Desi se iu mnogo jacim ligama gde su razlike u kvalitetima manje. Problem je kako Partizan pobedjuje,da se ovi cunjevi ni ne trude kao da ce im neko noge polomiti ako otkinu bodove. Ovakakv krs od tima daj boize da zasluzuje trecu poziciju u Srbiji. Zalosno.I partizan ima skor sa Javorom 20 - 0 - 0 pa vi kazete da ste jaki
S

Slucajno

pre preko 4 godine

A zadnjih 15 koliko ima partizan pobeda protiv ovog sarlatanskog kluba?
G

Gost22

pre preko 4 godine

Sa dva stranca , zvezda 6 od 11 stranca a ne racunamo Snezu Kanadu Kakav je Zvezdin pogon
R

Rare

pre preko 4 godine

Borjan je stranac zahvaljujući bivšem predsedniku Partizana koji je organizovao Oluju. I Degenek isto. Ljudi su Srbi, ne broje se kao stranci.
G

Gostbre

pre preko 4 godine

ja mislio oni na rajku...aoni ovde botuju...sta je mungosi ne daju mama i tata na utakmicu
O

Okečuke

pre preko 4 godine

Titula,titula,slaviće se titula ...
O

Okečuke

pre preko 4 godine

Čekaju titulu..hahahaha
R

Realnost Niš

pre preko 4 godine

Radnički nije igrao fudbal do nokauta Popovića pa posle toga nije igrao fudbal,zaslužena pobeda Partizana.
G

Gost999

pre preko 4 godine

Auuu koliko botova koji se zale na sve i svasta, kao nije niko skocio kod prvog gola, a ne sjecaju se kako su Vosini igrsci u drugom poluvremenu pustili 3 gola jer niko ne skace u petercu ( jedan ponisten zbog ofsajda u zacetku utakmice). Zbog vas se nadam da ce Partizan osvojiti titulu sa svim pobjedam i da ce svaki postignut gol biti neregularan, da imate zbog cega i plakati hahahaha
K

Koma

pre preko 4 godine

Ti reče da je Borjan napustio Zvezdu zbog neke tuče? Daj još neku ekskluzivu, vidi se da si insajder. Hehehe
N

Nastavlja se cirkus

pre preko 4 godine

Da li je Piksi Nišlija gledao na šta liči "konačno regularno prvenstvo". A u Evropi i Flora težak zadatak.
a

abc

pre preko 4 godine

Ova odbrana partizana je takva da ne treba protivnik imati kreatora, potrebno je samo igrati dugim loptama na smetenjake Saničanina i Vujačića, oni sami sebe ukopavaju...To što naši timovi neće da igraju, a Flora i Anartozis hoće to je vec neki drugi padež.
G

Gost00

pre preko 4 godine

Bravo! Idemo dalje! Protiv svih! 🖤
S

Srbija Majka

pre preko 4 godine

Kakva tuga od fudbala...!!!
G

Gost1111

pre preko 4 godine

Dobro je pocelo,sad se resava prvenstvo.Sad hrabro u Prag,nisu nista bolji od nas. Pa onda da se napuni jna
a

abc

pre preko 4 godine

hahaha hoćeš da ti nacrtam kako će partizan igrati protiv Sparte?! U bloku od prvog minuta, stoperi će dolaziti na skok i kad prekid bude na centru jer kroz igru nećete ni videti gol, biće dve, tri početničke greške Vujačića i Saničanina i izgubićete glatko 2:0, 3:0...Rikardo se neće videti, Menig će biti smešniji neko obično, žutih kartona će biti bar 5,6...Ukratko, biće sve ono što se dešava partizanu kad utakmica nije zatvorena.
B

Bananas

pre preko 4 godine

Ovakvu sramotu u životu video nisam, drugi gol nije smešan nego tužan, ne znam samo kako nije sramota ove nazovi fudbalere i jednog i drugog tima, hvala Bogu pa ima još dva derbija do kraja.
c

cist gol ponisten za 2:0

pre preko 4 godine

Na proslom niste pola presli,cemu se nadas decko?

MILAN1989

pre preko 4 godine

Na prošlom ste vi 2 puta prešli centar
B

Bravo za sve!!!

pre preko 4 godine

Ma bravo! Za ovakvu pobedu treba cestitati Partizanu. Ali i ostalim akterima naravno. Krenimo od Aksentijevica. Fantastican posao bivseg igraca Partizana. Ocigledno je cuo da Miljkovic gubi mesto, a video da je Zivkovic postao prva opcija nakon sto se na isti nacin preporucio, i resio i on da proba. Kod prvog gola on prati Rikarda, i odmakne se od njega kad ovaj treba da sutne. Bravo! A onda bravo i za sansu Terzica kog prvo pusti da centrira, a onda stoji u gol autu dok ovaj prima nazad loptu i sutira. Interesantno kako se uvek nadje neko, obicno ili neki stariji igrac i/ili bivsi igrac Partizana u ekipi sa kojom nemaju dzentlmenski dogovor pre utakmice da "pogresi". A onda bravo i za glavnog igraca - sudiju. Kakve bravure! Oprosten zuti Vujacicu u prvom minutu, oprosten drugi zuti Vujacicu pred kraj poluvremena (dakle, poluvreme je Partizan trebalo da zavrsi sa 10 igraca), oprasta zuti Terzicu. Ne dosudjuje 2 slobodnjaka, pored vec navedenog u prvom minutu, na nekih 20m, ne dosudjuje penal za Radnicki! Dakle, penal i crveni karton, oba pri rezultatu 0:0! Ma bravo, kakve bravure! A tek poluvreme! A onda i drugi gol - nedosudjen ocigledan faul nad onim Kameruncem, dodeljen korner. Iz tog kornera sledeci, i eto gola. Bravure samo takve! Mozda je mogao zuti da da Mitrovicu za sudar sa Popovicem, ali ionako je bio sudar u pitanju, pa i nije morao. I jos jedno bravo, za Arenu, koja iz 5 razlicitih uglova prikaze svaku situaciju sem spornu kod nedosudjenog penala za Radnicki, koju pusti 2 sekunde jednom na utakmici i ne ponovi je vise nijednom do kraja utakmice. Partizan vise na zelju i srecu, i jos vise na gurku navedenih, nego na igru i znanje, dolazi do pobede. Radujte se navijaci prepostene gromade, do nove Flore koja ce vas vratiti realnost.
G

Gosthahaha

pre preko 4 godine

Joj majko Mila I posle 5 godina kradenih titula penala van 16terca golovi iz gol auto 2 metra penal majstora Cele planet ovaj Mali maj...... Sto nezna nista dem da se zakrije u rupu mlati gluposti. Popi tableticu I da pajkis malo
g

gost978

pre preko 4 godine

Popij mlekce i lekić za glavu i u krevet.
A

Alo decko

pre preko 4 godine

Tuzan si ti ciganin, zalosno..
G

Gostttt

pre preko 4 godine

Jos Sale Ilic da izdominira u rupi sa Cukom i eto nama dodatne radosti.
I

Ideeemmmooo

pre preko 4 godine

Slaviće se 🏆!
L

Laufer

pre preko 4 godine

Dvojka u Nisu-8!
1

156

pre preko 4 godine

Jel rekao neko igračima Niša da smeju da šutnu bar pored gola u drugom poluvremenu?
V

Vini Gogniti!!!!!!!!!!!

pre preko 4 godine

Teren katastrofa i mogu da kazem da je prava sreca sto nije bilo kise jer bi bilo gore nego u mocvari ali ovi foliranti sto glume neka laktanja u par situacija i onaj lazov sto se pravi blesav kao nije ga dirala u prvom poluvremenu kad je umesto da bude gol aut sviran korner za Radnicki govori o njima i vise nego dovoljno.Popovicu brz oporavak
V

Vini Gogniti!!!!!!!!!!!

pre preko 4 godine

Sta je botova ovde za manje minut 20 minusa,daleko da me briga ali koliko vama zivoti zavise od toga,to je smesno vec
G

Gost12345

pre preko 4 godine

Stvarno Vini, mnogo botova. Pogledaj samo koliko lajkova imas. Ajde pozali se sad i na to, budi covek do kraja.
V

Vini Gogniti!!!!!!!!!!!

pre preko 4 godine

Ima na obe strane takvih i svakako je smesno kad se vidi ko god da je u pitanju a pogotovo oni sto se maltene takmice pa imaju po 500 i pluseva i minusa.Ovo mesto treba da sluzi da se razmene misljenja,prokomentarise utakmica a ne da se pravi cirkus i kao "takmici" ovde oko toga jer jedan plus ili minus manje vise ne znaci nista,ja svoje misljenje necu promeniti
B

Bahahaha

pre preko 4 godine

Kec u Nišu! Bravo momci, idemo dalje, do titule.

07.08.16

pre preko 4 godine

Da li je ovo realna slika o Florijanovim Samrok Galaktikosima,gde recimo stoperi Radnickog ni ne skacu kod prvog gola,ili realnu sliku daju Fllora&Fauna i mocni Anortozis?
s

svasta

pre preko 4 godine

Da li je realno da te keva pustila da pises komentare?

07.08.16

pre preko 4 godine

@svasta.....Pozdravi tvoju.....
0

0211

pre preko 4 godine

Ovaj tim je projektovan za polufinale LS
Р

Реалан

pre preko 4 godine

Видећете лажне шампионе у Прагу и на Рајку... толико.
i

i u

pre preko 4 godine

Surdulici !!
Г

Гоуст

pre preko 4 godine

Онакав терен за једног прволигаша је срамота. Тако изгледа место где је бог давно окренуо леђа. Реално,каскамо за светом 100 година.
G

Gost555

pre preko 4 godine

samo partizan ne sme da izgubi u evropi
m

marios

pre preko 4 godine

klub sa najvise dosudjenih penala u evropi je........???
G

Gost12345

pre preko 4 godine

Ajde to, nego ne sme da im se sutne na gol.
G

Gostić

pre preko 4 godine

Radnički je za 90 minuta šutnuo velikih 0 puta u okvir gola Partizana. Mislim da taj podatak dovoljno govori.
G

Gost12345

pre preko 4 godine

Govori, nego kako. Cim predju centar odmah kontrafaul ili nema faula za Radnicki. A sa centra se ne sutira tako cesto.
G

Govori

pre preko 4 godine

O jacini Partizana ,pa ni vi nam skoro niste sutnuli na gol na derbiju jeli i to namesteno bilo? Dobro su ovi prosli sa ovim jednim sutem
P

Pa niste

pre preko 4 godine

Ni vi na derbiju koji je skoro bio 😂 Sta kazes na to?
G

Gost1717

pre preko 4 godine

Ne govori o igri Partizana..pre o sklanjalici. Oni se nisu ni trudili, niti skocili ijednom, Rikardo tri puta sam, a kada je korner Radnickog, bez skoka njihovih u napadu. Golman tek smesan..pao ispred mini Urosevica kod drugog gola..providno bas! K'o je god gledao tekmu, sve je video..
P

Polivač

pre preko 4 godine

Gostić dobio musperić....Radnički je šutnuo 2 puta u okvir gola. Loša i statistika. Ima jedan klub, sveCki prvak, koji Partizanu nije ni toliko puta šutnuo u okvir.
p

phen

pre preko 4 godine

Sto klubovi vide u ovom Bataku ja ne znam, nidje se nije zadrzao duze od pola godine.. Ko mu namjesta poslove svaka mu cast
h

hyper mass

pre preko 4 godine

Parni valjak melje.
P

Pfc!

pre preko 4 godine

Bravooo crno-beli na prvoj prolećnoj pobedi, ovo je za Popa, momče izdrži!
G

Gost443

pre preko 4 godine

sta se lozis? lakša je povreda...
G

Gost443

pre preko 4 godine

sta se lozis? lakša je povreda...
J

Joakim

pre preko 4 godine

Jedan sut Radnickog? Sve govori o regularnosti lige..
V

Vini Gogniti!!!!!!!!!!

pre preko 4 godine

Koliko puta ekipa zapravo pokusa protiv vas da predje uopste na vasu polovinu govori o regularnosti lige godinama unazad jos pre nego sto ste vi prekinuli nase "namestene" nizove titula a to kad vi pricate o regularnosti to je tek prica za sebe
G

Govori

pre preko 4 godine

O snazi Partizana! Vi u derbiju skoro niste imali nijedan sut,tako da su ovi dobro prosli!
@

@Vini

pre preko 4 godine

Evropa te demantuje majstore. Mi tucemo prvaka Evrope i sveta a vas tuku rezerve Flore!
@

@govori

pre preko 4 godine

Govore Flora i Anortozis. A za derbi, koliko se secam, 30 minuta centar niste presli, a ni u drugom poluvremenu se niste naigrali. A i ne znam cemu pominjanje derbija kad ste derbi pobedili jednom u poslednjih 5 godina...
@

@Govori

pre preko 4 godine

Govore Flora i Anortozis. A za derbi, koliko se secam, 30 minuta centar niste presli, a ni u drugom poluvremenu se niste naigrali. A i ne znam cemu pominjanje derbija kad ste derbi pobedili jednom u poslednjih 5 godina...
P

Parni valjak

pre preko 4 godine

Dobro je,lagano 2:0 💪⚫⚪🏆
X

XYZ

pre preko 4 godine

To braćo! Samo napred familijo! :D
D

Dunster AS

pre preko 4 godine

Kakav naslov,da nisam gledao utakmicu pa da covek i poveruje ...
u

ua

pre preko 4 godine

gledah prvo poluvreme i dosta kvalitet fudbala je ocajAn
l

ling long krimosi terza i vucela

pre preko 4 godine

a sta si ocekivao, vorford west hem
G

Gazi Partizane

pre preko 4 godine

Igrajmo taj tango smrti kao nekada pre!
L

Lord Lukan

pre preko 4 godine

Floromane😂🤣😂🤣
Ј

Јосиф

pre preko 4 godine

Раднички није прешо половину, несме да шутне на гол. Сувише провидно, али добро, и звезда је радила то!
M

Mop

pre preko 4 godine

Josife aj oladi. Smaraš više Makedonac. Ja više gledao svoj klub iz kraja nego ti Zvezdu. I to ne OFK Beograd nego FK Beograd. O Partizanu i ne želim da pišem. Smaraš bre. Gledaj Vardar bliže ti je
P

Postic

pre preko 4 godine

Ma idi begaj