Komentari na vest
Partizan odredio cene ulaznica za Fajenord, u prodaji od sutra
G
GoranVodovodovod
pre preko 4 godine
Pazi, najeftinija karta 1200 din a mi cemo u preduzecu dobiti 30 za dzabe. Ja cu naravno da iskoristim i da odem, ali zasto tolika cena ako delite? Ljudima sa strane treba 100 evra da dodju da gledaju utakmicu, jel tako mislite na simpatizere/navijace?
b
bruka
pre preko 4 godine
To ti je klasicna prica, i za Zvezdu i za Partizan poslednjih 5 godina. Posebno za svaku utakmicu reprezentacije, delebkarte po skolama. I pored svega toga, nikako da stadione napune...
L
LudiDejo
pre preko 4 godine
Partizan je pokazao da može! Nadam se prolazu protiv holandjana, u idućem krugu da ne izvuku Romu, a za kasnije neka bude kako bude.

rty
pre preko 4 godine
Ovde se prica zavrsava kakava Roma kakvi bakraci...
T
TzT
pre preko 4 godine
Zemljadine, ovi Holandjani nisu deca Sparte.Nisu ni vrhunska ekipa, pazi, ali su daleko jaci od Sparte.Tako da...I da, Rikardo ne igra prvi mec.
D
Delija57
pre preko 4 godine
Zar nije suspenziju odradio protiv Zvezde?
D
DDF
pre preko 4 godine
U Beogradu mozemo da se nadamo povoljnom rezultatu,u Roterdamu koji god bude rezultat iz prvog susreta"anulirace razliku"pred njihovom publikom








