Komentari na vest

Partizan počinje prodaju ulaznica: Na Spartu za 1.200 dinara

B

BCS Šabac

pre preko 4 godine

Možete da plaćate 1000 ljudi je maksimum.
G

Gost e

pre preko 4 godine

Sto prodate pre prve utakmice,prodali ste.
S

Soko

pre preko 4 godine

Stalno citam komentare kako nam trebaju pojacanja a svaka cena karta visoka. Sva velika ulaganja traze finansiski zrtvu.
G

Grbotina

pre preko 4 godine

Dajem i 5000 samo da vidim Fejsu!
r

realno...

pre preko 4 godine

bice 1000 ljudi . ogromna cifra za tako mali klub
K

Kmetovi

pre preko 4 godine

Sirotinjski, ucite od Terze madjije Najjeftinija karta 2500
V

Vrlaz

pre preko 4 godine

Skupo.