Komentari na vest
Partizan, šta ako prođe, šta ako ispadne: Moguć duel sa Celjem, a tu su opet Ukrajinci
M
Minatovica Tinabo
pre 2 meseca
Ako ispadne onda ce uprava morati da podnese ostavke. Neopozive. Realno, nemaju sta vise da traze u klubu. Posteno?
K
Ko bi reko cuda da se dese
pre 2 meseca
Sa postojecim igrackim kadrom, Partizan ima minimalne sanse protiv Aek-a, a i posle njega(da li prosao dalje ili ispao u kvalifikacije za Ligu Konferencije), sanse za plasman u ligaski deo nekog takmicenja su 20-30% max. Bez 5-6 pravih pojacanja, nema sta da se prica!
E
EWERW
pre 2 meseca
Partizani i ove godine ima da ispadnu iz evrope pre nego sto deca krenu u skolu
@
@EWERW
pre 2 meseca
Vrlo verovatno, nego, reci ti meni jeste li se makar bucnuli u Palicu malo?
F
FDSFS
pre 2 meseca
Sviraj malo SAMrok-a
G
Gostina
pre 2 meseca
Pakš je neiskusna ekipa i to godi partizanu..Ja bih rekao da je bas idealno za Pakš da naprave senzaciju,kao onomad Šamrok.
G
Gost nedragi
pre 2 meseca
Ipak,sta ako ispadnemo!?
M
MARŠ IZ PARTIZANA
pre 2 meseca
Ako ispadnemo, nadam se da odlazi uprava.
*
*
pre 2 meseca
Да доста је било седам месеци су ту, време је за нове
G
Grobar2905
pre 2 meseca
MARŠ IZ PARTIZANA - idi kod doktora, krajnje je vreme...
S
SportPolitika
pre 2 meseca
Aman ovo nas ne zanima, mi pratimo samo KLS.
E
Enka
pre 2 meseca
Prati ti Spartak😀
S
SportPolitika
pre 2 meseca
Tako je, pa rekoh da samo KLS pratimo.
DanTheMan
pre 2 meseca
Sreća za nas, izbegli smo Bešiktaš i Utrecht. Ali prvo moramo pobediti Larnaku, pa onda imamo dobre šanse u drugom kolu. Korak po korak. Prvo pojačanja, inače će nas Kiprani već izbaciti i opet nećemo igrati u Evropi.

Mr 007
pre 2 meseca
Sve je ovo premalo za kraj...🤣🤣🤣,ali jbga,za par sati cete ispasti iz Evrope.
G
GostRadan
pre 2 meseca
Ako prodjemo, dobicemo Banjik, ako ne, verovatno ukrainci ili rumuni. Nece se nista prepustiti slucaju.
r
rea
pre 2 meseca
Ostrava bi trebalo da je gigant?
S
Sofronije III
pre 2 meseca
Naravno da neće. U zaveri koju su isplanirali CIA i Vatikan, sledeći korak je da vam UEFA u nameštenom žrebu uvali moćni Banjik. Tako je to kad si najbolji opozicioni klub na svetu, pa svi žele da te sruše.
B
Blade123
pre 2 meseca
@rea: Ostrava je gigant poput Vas...
b
bolje da ne igramo
pre 2 meseca
Stvarno ne razumem zasto se preuzima koeficijent slabijeg kada se ispadne, nadam se da cemo biti nosioci u trecem kolu konferencije