Komentari na vest

Pavlović se predstavio Švajcarcima: Zbog Vidića odabrao 15, volim agresivan fudbal

G

G@j@80

pre preko 4 godine

Želim mu da ne odustaje, da bude uporan i da ne čita ove komentare. Kao neko kome je Zvezda treći roditelj, želim mu da uspe i ubeđen sam da će uspeti. Koliko plitak može da bude neko, da zbog navijačkih strasti, pljuje po momku koji sa 20 god. igra ovako u reprezentaciji?! Kome na taj način dokazuju ljubav prema klubu? Samo nekom istom takvom sa druge strane.
J

Jast navijač

pre preko 4 godine

E moj druže,kada bi svi tako razmišljali gde bi nam bio kraj!
s

sssssssss

pre preko 4 godine

a ne, izabrace broj po albertu nadju...
G

Grobar Kosmet

pre preko 4 godine

Kakav crni vidic dragi Kalaba ?!
T

Treba da se ugledan na Miletica i Rodica haha

pre preko 4 godine

Strahinja druže želim ti sve najbolje u nastavku karijere samo tako nastavi i bićeš veliki igrač. A što se tiče ovih negativnih komentara treba da vas bude sramota dečko ima 20 godina, lupate gluposti neke a niste loptu šutnuli u svom životu.
B

Bukor

pre preko 4 godine

Mali je okoreli navijac Zvezde,cela soba mu je bila u crveno belom,kad je trebao da predje u partizan,dva meseca su ga svi ubedjivali
ц

цзв123

pre preko 4 godine

Нигде га нико не пореди с Видићем, нити то што му је Немања идол значи да је Павловић навијач Звезде. А идол му је јер је одрастао у времену када је Видић постајао најбољи штопер света и капитен величине какав је Манчестер Јунајтед. П.С. како неко ,као што је аутор овог текста, може рећи да је Џака сјајан фудбалер?!
D

Dobro je nama kakvi smo

pre preko 4 godine

Momak se polomio u mečevima Srbije a sada se nađe neko da ga omalovažava zato što ne igra u Monaku a ide u "tamo neki Bazel".Jedno je derbi,rivalitet Zvezde i Partizana a nešto sasvim drugo borba mladog čovjeka bilo koje nacije iz Srbije da postigne nešto u evropskoj košnici.Razlikujte to malo,budite ljudi!
M

Maximilijan

pre preko 4 godine

To je liga za njegov kvaliret.Prosek je.
S

Sanjam prosek

pre preko 4 godine

Od srca ti želim da si vrhunski u onome sa čim se baviš i da zarađuješ "milione i kamione" kad već imaš tako formiran stav.
d

dr.mr.terzaa

pre preko 4 godine

Samo da izjavim za dnevnik da je svakom igracu iz zvezde misaona imenica da predje u Bazel, MISAONA...
F

Florentino

pre preko 4 godine

Nekada moras da odes korak unazad da bi krenuo 5 unaprijed! Srecno momak!
P

Pa1

pre preko 4 godine

Srećno dečko! Nadam se da će standardno igrati i da će naša reprezentacija dobiti odličnog štopera! Daleko je Vidić, ne samo za tebe već i za 95% današnjih defanzivaca!
G

Gost0000

pre preko 4 godine

Piksi u Katar povedi Pankova umesto ovog panja.
Z

Zvezdaš sam

pre preko 4 godine

Baš je zaslužio...
G

Gost123

pre preko 4 godine

Kakvi sad svajcarci????? Zar nije ovaj za 13 miliona otisao u Monako??????? Novi Vidic)))))))))))))))))))
g

gargamel89

pre preko 4 godine

Jel moguce da ste toliko maloumni ? Ovo je igrac koji ce sa Milenkovicem ciniti stub odbrane reprezentacije na svetskom prvenstvu ove godine , i to se sladis time sto je ono otisao u "mali " klub Bazel. Pa koliko ne voleo zvezdu,blaga rec , voleo bih da Jovic eksplodira, Milivojevic proigra ,ali ste vi izgleda drugacija sorta ljudi ...
U

Uo

pre preko 4 godine

@gargamel89, Molim te da ne generalizujes i mesas sve zvezdase sa ovim mediokritetima.
L

LudiDejo

pre preko 4 godine

Bolje da onda uzme Mašovica. Igrace srcem.
G

Gost123

pre preko 4 godine

gargamel-druze zabole me i za njega, i za Milenkovica, i za Katar, i za reprezentaciju. Da ti tako plasticno to objasnim...
n

ne ne ne

pre preko 4 godine

vi ste drugacija sorta, vi stalno pljujete Jovica i ostale Zvezdine igrace u repki, ja gledam juventus i gledao sam violu zbog Vlahovica…
F

Fun Fact

pre preko 4 godine

Nastavlja se trend. Nijedan igrac Monaka koji je isao na pozajmicu u Serkl Briz nikad nije ozbiljno zaigrao za prvi tim.
L

Ljuma Obr

pre preko 4 godine

ja mislio da su je uzor Zvone Vukic ili Mladjo Krstajic... nadao sam se da ce spomenuti velikog Bajra Župića...
R

Rare

pre preko 4 godine

Ja bih vas samo zamolio da ne poredite ovog sa Vidicem. Svaka njemu cast, da je ziv i zdrav, ali budimo malo realni. Kako bi vama bilo da neko poredi Danilovica i Filipa Covica? To je otprilike taj odnos. Pusti to gde je Vidic bio u tim godinama, ovaj sigurno nece biti kapiten nekom novom Gigsu, Skolsu, Ferdinandu, Runiju...

nikola.p

pre preko 4 godine

Ти то знаш? Ко то зна... Не судимо ми, већ Бог суди.
G

Gost123

pre preko 4 godine

Nikolap-ko mu sudi???? Covek kaze nek je ziv i zdrav, prica se o fudbalskim kvalitetima koji su krajnje limitirani...
l

leo94

pre preko 4 godine

malis je do sada dao vise reprezentaciji nego vidic, svaka cast na klupskoj karijeri
T

Trfke

pre preko 4 godine

Vidic je u njegovim godinama igrao jos uvek U zvezdi..
V

Vi to ozbiljno?

pre preko 4 godine

Dečko je Zvezdaš od malena. Mislio sam da znate? xD Ljubav mu je preneo deda, redovno su išli na Marakanu zajedno...
B

Banjalucki ljubitelj sporta

pre preko 4 godine

Puna podrska momku, Bazel je veliki Klub koliko god vise nije bar rezultatski na nivou od pre par godina fina vjerujem sredina za njega i da stekne kontinuitet igranja do Katra. Srecno majstore.
G

GostNezvani

pre preko 4 godine

Pametno, treba da ide gde će redovno da igra. Sa srećom, majstore!
k

kalabinjero

pre preko 4 godine

jana bojs inače nije ni blizu prvog mesta,Cirih je ubedljivo lider,ne piši brate napamet.
K

K R O J F

pre preko 4 godine

Šta je sporno u izjavi.Pavlović igra na poziciji na kojoj je igrao Vidić. Vidić je napravio odličnu karijeru.
G

Gost123

pre preko 4 godine

Vidic nije napravio veliku karijeru, Vidic je legendarni igrac velike Crvene zvezde, i jos veceg Mancester junajteda!!! Sam za sebe je vece ime u fudbalu od kluba za koji ti navijas.....
K

K R O J F

pre preko 4 godine

Gost123 Izvini molim te nisam te prepoznao. Nemanja Vidić je najbolji fudbaler u istoriji sunčevog sistema. Da li je sad u redu? Nije dovoljno reći da je napravio veliku karijeru. Koliko je vama dobro u vašim glavama.....
G

Gost123

pre preko 4 godine

Druze ja i nisam neki fan Vidica, ali je covek vise postigao u igri zvanoj fudbal od celog vaseg fk. To je prosto cinjenica. U fudbalskoj epohi koja je bila mnogo jaca i bolja nego ova sada, sa mnogo vise velikih igraca, covek je bio kapiten Junajteda. Osvojio brdo trofeja, medju kojima i ligu sampiona, i za sve koji su tada pratili fudbal je legenda...
R

RedStar91

pre preko 4 godine

Strahinja je veliki talenat i ima sve sanse da jednog dana zaigra i bude standardan u nekom dobrom klubu liga petice. To kazem kao Zvezdas. A kad je vec pomenuo Vidica, za moje Zvezdase (a i ostale) malo mastanja... Zamislite tandem Vidic- Belodedic... To Evropa nebi imala!
G

Gost 12345

pre preko 4 godine

Mislim da je lošu ligu izabrao, ali dobro. Baš sam juče negde napisao, ne odgovara mu brz fudbal. Sporije lige su za njega, jer onda njegova snaga dolazi do izražaja. Ovako, u bržim ligama, imaće problem jer je spor i jer izliće previše napred. Ali dobro, videćemo kako će se snaći.
B

Boki99

pre preko 4 godine

Boze, kakav smo mi narod? Imam osjecaj da je bolje za neke da je rekao da mu je idol Jo Simunic. Kakve veze ima sto je Vidic igrao za Zvezdu a Pavlovic za Partizan?! Oba su Srbi ili ipak ne ?
R

RedStar91

pre preko 4 godine

Strahinja je veliki talenat i ima sve sanse da jednog dana zaigra i bude standardan u nekom dobrom klubu liga petice. To kazem kao Zvezdas. A kad je vec pomenuo Vidica, za moje Zvezdase (a i ostale) malo mastanja... Zamislite tandem Vidic- Belodedic... To Evropa nebi imala!
Z

Zvlat BG

pre preko 4 godine

Ima li neko u Partizanu da je navijač Partizana? Bravo Kalaba za iskrenost! Srećno!
Л

Ладан

pre preko 4 godine

А гробари, мук..
G

Gost1204

pre preko 4 godine

Decko je bio veliki navijac Zvezde jel ga znam,normalno put ga je odveo u Partizan i on je profesionalac, i da ne uradi vise nista u karijeri zaradio je vise od svih nas sto pisemo o njemu

Sakur

pre preko 4 godine

Zasto lazes
P

Pizzi

pre preko 4 godine

Ovamooo C***ni,zauzmiteee mestoo
M

Manolas

pre preko 4 godine

Ovo je dobar igrac,svaku utakmicu za nacionalni tim je odigrao kvalitetnog. Mislim da u zadnjih 20 godina nismo imali stopera koji umije da iznese loptu koji ne igra iz mesta da odigra prvom do sebe sto mi se posebno svidja kad je njegova igra u pitanju. Steta samo sto ga ne posalju u italiju jer bi tamo za godinu znacajno napredovao. Ovo govorim kao veliki zvezdas.pozz.
M

Ma važi

pre preko 4 godine

Odigrao je toliko kvalitetno da je umešan u skoro svaki gol koji smo primili
G

Grobarijada

pre preko 4 godine

Srecno Kalaba,pokazi onima iz Mo aja sta su izgubili,samo hrabro
U

Uo

pre preko 4 godine

Vi sto pljujete decka na svakoj vesti, nabrojte mi samo 3 stopera od 20 godina koji igraju standardno u najjacim klubovima liga petice. Veznih i krila mozemo nabrojati 20, ali samo 3 stopera mi nabrojte. Ja znam samo za Salibu koji igra standardno u Marselju, mozda svetski potencijal broj 1 na toj poziciji, pa i on pravi kikseve. Svi mladi stoperi prave kikseve. 99% stopera uspeva na top nivou tek sa 24, 25 godina. Odlazak u Monako je bio preterano rano, ali sada je bitno da igra i napreduje. Srecno mali.
l

lai from bg

pre preko 4 godine

p r o p o
K

Koloziovog

pre preko 4 godine

Ko lozi ovog da ce biti novi Vidic?
D

Dexaman

pre preko 4 godine

Svaka čast dečko i sve najbolje! Nadam se da će u novoj sredini ostvariti u celosti svoj potencijal. A samo neznalice i klubaški zadojeni navijači ga mogu osporavati. Onaj ko je realan i pratio je razvoj Pavlovića u mlađim kategorijama, zna o kakvom se talentu radi. Drago mi je da je i Piksi to prepoznao. Naravno, još mnogo mora da uči i radi, ako želi da dostigne prave visine poput Vidića...
i

istina

pre preko 4 godine

ma bas je talenat, treca pozajmica u 2 godine
V

Verteks

pre preko 4 godine

@Istina Na svakoj pozajmici je odigrao muski, profesionalno! Ima potencijal da bude i bolji od Vidica koji se u tim godinama tek probijao u Zvezdi. Sve najbolje!
K

Kataklizma

pre preko 4 godine

Tako je mali, Vidic nego kako, nece ti sigurno uzor biti Krstajic ili Trajkovic
G

Gost1978

pre preko 4 godine

eto vidis koliko si nenormalan