Komentari na vest
Pesma na Sent Džejms parku, Njukasl isplivao iz opasne zone posle četiri meseca (VIDEO)

milford
pre preko 4 godine
Ljudi zanemaruju Norič koji je ozbiljno napredovao i u igri i rezultatski nakon promene trenera. Borba za opstanak će biti jako zanimljiva s tim što Njukastl mora ostati 100%, ako se negde poštuju investicije onda je to Engleska. Peozbiljne pare su skrcane u ekipu da bi sledeće godine igrali championship.
B
Beks
pre preko 4 godine
Kako agresivno kljucaju Svrake?!! Bravo momci, ovo je pravi put. Ovaj klub sam zavoleo zbog ovakvog ofanzivnog fudbala, zbog ovih fenomenalnih navijača, ovog kultnog stadiona, zbog bespoštedne borbe, zbog ponosa! Ova utakmica bi mogla biti prekretnica našeg kluba. Novi početak, nova era. Srećno nam bilo, više nema nazad! NUFC 1892.
З
Заволео си
pre preko 4 godine
Тај клуб откад су ушли шеици и паре пре тога нешто си био одсутан
M
Milosobrenovic
pre preko 4 godine
U Everton ko predje on moze posle toga slobodno da zavrsi Karijeru. Svako ko je dosao, toliko je propao. Mozda su i neki pre toga bili losi ili vec bili propali. Ali Everton stvarno baksuzna EKIPA jaka imena uvek imali nikad nista niti osvojili niti uspeli niti ostvarili. A zamisli ko sve prosao i dosao kod njih ili i dalje igra.. : Sigurdsson 50 miliona, Iwobi, Mina, Klassen, Gomes, Kean po 30. Jamesova vrednost i Keanova su bili 30 miliona a sad su niko i nista, Allan, Schneiderin, Walcot...
D
Deki maky
pre preko 4 godine
Da se nisu pojacali,ne bi ni pobedili.
Tripije resio tekmu, kad se oporavi Vilson uz Vuda,i onaj pomahnitali max za svrake nema zime.
Lagano opstanak,a na leto kad vlasnik(budala )pocne da trosi je sve moguce.
P
Pomoc
pre preko 4 godine
Moze li mi neko pomoci i objasniti zasto Saint-Maximin nosi silne zavoje/bandaze? Hvala unapred...
D
Deki maky
pre preko 4 godine
Da se nisu pojacali,ne bi ni pobedili.
Tripije resio tekmu, kad se oporavi Vilson uz Vuda,i onaj pomahnitali max za svrake nema zime.
Lagano opstanak,a na leto kad vlasnik(budala )pocne da trosi je sve moguce.
D
Deki maky
pre preko 4 godine
To je Pomahnitali max....
G
Gost666
pre preko 4 godine
Bravo momci!!! Vidi se VELIKI pomak u ekipi dovodjenjem kvalitetnih pojacanja,utakmica smo odigrali perfektno!!! Samo ovako da nastavimo i da stignemo do mirne pozicije na tabeli do kraja sampionata!!!
HWTL⚫⚪
NUFC ⚫⚪
H
Haha
pre preko 4 godine
Do kraja sezone kladiti se uglavnom na Njuku, moraju ostati.
T
TiP
pre preko 4 godine
Lepo ja kazem Everton sa Lampardom ide u Cempionsip Njukasl mogao da uvali 5.komada, nema Lampard harizmu i personsliti vidimu se po drzanju da je neki nesigursn tip u sebe nesto kao Pizon.
K
Kosta11
pre preko 4 godine
Tu je rasulo,ali lampard ih ostavlja u ligi.
@
@ssss
pre preko 4 godine
Everton lagano ostaje u Ligi. Na kraju sezone će redosled ekipa koje ispadaju ostati ovakav kakav je i sada.






.jpg.webp)

