Komentari na vest
Pioli ponovo o Lazetiću: Interesantan momak, potreban mu je individualni rad
t
thebookov
pre preko 4 godine
iz izjave se zakljucuje da poli nije imao pojma o kupovini ovog klinca i onda se lako zakljuci da se maldini talio sa menadzerima isto kao u slucaju svih koji su otisli bez obestecenja i koji tek trebaju da odu.uboli su sa tonalijem i leaom ali su na romanjoliju,kesiju i donarumi izgubili 150 miliona.ko ce to da pokrije i odakle?smanjili su tonaliju platu za 400k pod izgovorom krize dok su sa druge strane nudili nerealne cifre kesiju,zlatanu i donarumi.samo polako
M
Monterooo
pre preko 4 godine
Treba mu individualni rad ali za Primaveru,koja Serija A pa da su ko mi ,maldinijev sin bi odavno bio kapiten.

Mr 007
pre preko 4 godine
Terza ih je vrhunski zeznuo,4 miliona evra zvanicno i jos 1mil gratis nezvanicno,😂zna Terzinjo znanje. Dobar je Pioli,mali je veoma talentovan,samo jos uvek ne znamo u cemu.🤣
K
K R O J F
pre preko 4 godine
DEL BOJ VARIJANTA
d
d.g.
pre preko 4 godine
Pa dečko ni kod Dekija ne bi imao minute. Pre bi ubacio Srnića na špica.
G
Gost12345
pre preko 4 godine
Sreca pa nema klubastva, sto se vidi iz komentara "realnih" Grobara... Podsmevaju se klincu koji je otisao u Milan i za koga se znalo da sigurno nece odmah imati minutazu iz xy razloga. A ovamo kmece kad nesto lose kaze za Vlahovica, kog iz nepoznatih razloga svojataju.
H
Hammers Srbija
pre preko 4 godine
Sto bi rekli, zanimljiv igrac ima kvalitete, samo ne znamo koje hahah
M
Maestro
pre preko 4 godine
Eto njega od leta na kaljenju u Beneventu,Speciji ili Ankoni😀
M
MarquisDeSade
pre preko 4 godine
To ce se vrlo verovatno i dogoditi... A i ne vidim nista lose u tome da ode na pozajmicu u neki manji 'talijanski klub i da tamo igra redovno. Sportski pozdrav.
K
Konza
pre preko 4 godine
Ima vazda da se naigra u Milanu
V
Visente Del Boske
pre preko 4 godine
Misljenja sam ipak da su ga trebali poslati na pozajmicu do kraja sezone u neki tim iz serie B da se navikava i stice iskustvo,a ko zna mozda mozda ipak ovog proleca dobije neku sansu mada tesko pored Zirua,Ibrahimovica,Leaa i Rebica

.jpg.webp)





.jpg.webp)
