Komentari na vest
Pioli prezadovoljan Lazetićem: Snažan karakter sa ciljem da postane veliki igrač
J
Jao
pre preko 4 godine
Ovaj mali se bas zaleteo,pa odmah sapleo.
Tako je kad te guraju szric i tata
T
T.T
pre preko 4 godine
Cime su zadovoljni?.
Kako sedi na klupi.Mnogo treba znanja da se igra serija A
S
Sascha...
pre preko 4 godine
Da bi jedan igrac bio prva rezerva u Milanu,Interu....
On treba da bude ubedljivo najbolji igrac Partizana,Zvezde,Mitjilenda,Brage,Betisa....
Prema tome ovde je sve jasno,decko nije taj .
Cije su to igre i kakvi milioni bog zna
T
Tomek
pre preko 4 godine
Nadam se,da se rodi nova Balkanska zvezda u Milanu 🙏🙏
nemanjagrozdic1996@gmail.com
pre preko 4 godine
Menadzerks ful kombina.
b
bojank0001
pre preko 4 godine
Samo nama nije dovoljno dobar. Razvojna smo stanica samo, dzabe se nadamo dok se ovakva politika vodi. 0% u interesu kluba i navijaca
M
Montolivo
pre preko 4 godine
Ima od koga da uci...Ibra i Žiru
Z
Za ovoga bi
pre preko 4 godine
Mamić uzeo 13 miliona plus 25 procenata od sledeceg transfera
K
K R O J F
pre preko 4 godine
Vreme će sve reći
B
Box
pre preko 4 godine
Najgora stvar je uzeti igraca pa pricati lose , kao stankovic za Dionija.
Ajde od njega ne mogu da zarade, ali zasto kvariti odnose sa njrgovin menadserom pa klubom iz kojeg je dosao.
Ili kad za nekog mladog kazu tipa Mituljikica, pa nema jos snage
Pa pricaj brate sve najbolje, hvali ga, pa ces mozda nekog prevariti ko sto vas prevare za Van la Paru ili Bajbeka
G
Glatki
pre preko 4 godine
Iskreno, dečko me uopšte nije ubedio ni da je talenat, da zaslužuje da bude rezerva u zvezdi, a kamoli igrač za ozbiljan fudbal. Dobio je dosta šanse u prvom timu kod Dekija, ali ništa konkretno nije pokazao. Da bar može da se nasluti neki njegov kvalitet tipa dribling, skok igra, razoran šut, njuh za gol, nego ništa. Videćemo, svakako boljeg mentora od Zlatana teško da može imati. Njegova velika nesreća je što Milan sada mora da juri rezultat i nema baš vremena za razvoj klinaca. Vlahović je imao ludu sreću da ga odrede kao projekat kluba i guraju po svaku cenu, i na kraju se isplatilo, jer kažu da dečko ima neverovatne radne navike. Ali ruku na srce, Duci je mnogo više obećavao kao klinac, već tada se videlo da je svetlosnu godinu ispred vršnjaka, pa čak i ispred momaka par godina starijih od sebe. U svakom slučaju, sve najbolje Lazetić i da se ugleda na Mitra i Vlahovića a nikako na Jovića. Ima jasne primere kako treba i kako ne treba raditi u karijeri.
R
Rare
pre preko 4 godine
Iskreno se nadam da nece zavrsiti kao Mitar, to bi bilo ponizenje za Zvezdu. Sto rece Njegosev menadzer "sramota je da Zvezda prodaje u drugu ligu" kad je odbio valjda Almeriju ili tako neke.
Z
Zole
pre preko 4 godine
Pa nije iz Partizana otisao u drugu ligu nego u Anderleht, sampiona Belgije tada. A i Fulam je sampion druge lige

MILAN1989
pre preko 4 godine
Decko ima dribling, samo mu fali dobra zavrsnica. Gledao sam ga protiv Ludogoreca na kraju meca je zalomio jednog i sutnuo levom nogom pored leve stative. Ukoliko poradi na zavrsnici imacemo jos jednog spica
а
ацемилан
pre preko 4 godine
Ај једном у животу ви испод будите нормални и сложни. Тренутно имамо велики број одличних шпицева и потенцијала. Свима њима заједно од срца желим да буду међу најбољима на свету на тој позицији. Ја сам велики Звездаш али то ривалство постоји само у оквирима домаћег фудбала. Али да ривалство било којих клубова из било које земље излази из домаћих оквира и да се навија за стране клубове и играче против наших ми је ван сваке памети. Радујем се ко дете кад видим успехе Влаховића, Митровића, било кога ко је наш. Звезда и Партизан ме мимо неког нормалног ривалства не интересују, то је само додатни раздор и подела ИСТОГ народа..
Г
Гишка
pre preko 4 godine
Орао има две главе које не могу да гледају једна другу. Све је то, изгледа, нормално. Ваљда се без ривалитета не може напред, а ми Срби ипак све дижемо на виши ниво :)
P
PFS
pre preko 4 godine
Solidan prosek kao Djuricic,Lazovic,Grujic,Jovic..
P
Peraaaaaaaa
pre preko 4 godine
Ili Lukić, Mitrović, Pavlović, Marković, Brašanac... Doduše, neki od njih su ispod proseka...
P
Prikay
pre preko 4 godine
Okej pa nismo brazilci da imamo celu reprezentaciju u top klubovima. Djuricica i Lazovica su nedostaci iz mladjih dana koštali bolje karijere ( fizikalija), Grujića i Jovića odlazak u neadekvatne klubove. Da je Franfurt nije prodao Jovica sad bi imao golova koliko i Mitar u Fulamu. Gruja igra u jednom Portu prilicno solidno. To je iznad proseka po meni. Takodje ne nipodastavam ni malog Pavlovica koji ce biti top igrac, ceka samo da prodaju Badašilea pa da bude starter. Lukic standardan duzi niz godina, Brasanac je nivo ispod, a Markovic sta je igrao igrao je.
P
PFS
pre preko 4 godine
Ljajić i Lukić su treća kategorija talenta iz Teleoptika,a bolju karijeru imaju od svakog vašeg u Italiji,Jović da dodje u osrednji klub ne bi bio ništa bolji nameštali mu golove u Nemačkoj i protiv Nemačke u reprezentaciji..
G
Gost123
pre preko 4 godine
Od svakog naseg u Italiji imaju bolju karijeru?????????????????????????? Zaista ovi portali trpe svasta!!!!!!! Nasi u Italiji su bili Jugovic, Stankovic, Mihajlovic, Kovacevic, i jos mnogi drugi.... Niti jedan bivsi igrac Partizana nece NIKADA ponoviti ono sto je uradio Jugovic samo!!!!!! Takodje male su sanse da ponove i ono sto je uradio Stankovic, tesko ce neko i prici dostignucu najboljeg izvodjaca slobodnih udaraca u istoriji italijanskog fudbala Sinisi Mihajlovicu....... Zaista je sramotno vase laganje i spinovanje ovde, pa nismo se svi rodili posle 2000-e!!!!!!!
G
Gost123
pre preko 4 godine
Od svakog naseg u Italiji imaju bolju karijeru?????????????????????????? Zaista ovi portali trpe svasta!!!!!!! Nasi u Italiji su bili Jugovic, Stankovic, Mihajlovic, Kovacevic, i jos mnogi drugi.... Niti jedan bivsi igrac Partizana nece NIKADA ponoviti ono sto je uradio Jugovic samo!!!!!! Takodje male su sanse da ponove i ono sto je uradio Stankovic, tesko ce neko i prici dostignucu najboljeg izvodjaca slobodnih udaraca u istoriji italijanskog fudbala Sinisi Mihajlovicu....... Zaista je sramotno vase laganje i spinovanje ovde, pa nismo se svi rodili posle 2000-e!!!!!!!
P
PFS
pre preko 4 godine
Polako, šta su individualno uradili ima vremena da ih Vlahović sam prestigne,a Mitar ako predje na čizmu individualno svakog svakog ima da nadmasi..Jugović i Mihajlović prosek osim penala i slobodnih udaraca,Stanković kad je bio nosioc u Laciu gubili 5-0 od Rome,Italijanska liga osim Juventusa je precenjena!
l
lisabon
pre preko 4 godine
nisu se jos ni sreli




.jpg.webp)


.jpg.webp)
