Komentari na vest
Pioli: Titula ravna senzaciji, moramo da grizemo kao životinje
m
mdksksks
pre preko 4 godine
Veca je senzacija sto si ti trener Milana
B
Buarski jutka
pre preko 4 godine
Možda je senzacija, ali ovaj čovek je svakako najbolja stvar koja je mogla da se desi onom raspalom Milanu. Danas je to ponovo klub na stabilnim, zdravim nogama, a sve zahvaljujući njemu kao treneru i Maldiniju kao sportskom, tehničkom direktoru. Tek se očekuje njihova potpuna eksplozija kad se reše balasta u vidu nezadovoljnog Kesija, i neupotrebljive rupčage Romanjolija. Njih dvojica su krivi za 90 % izgubljenih bodova ove sezone. Kesi jer mu se ne igra i deluje izgubljeno na terenu jer mu nisu dali povišicu, pa iako je bio vanserijski zadnji vezni, sad više smeta nego što koristi. Romanjoli nikad ništa nije ni znao, i on je jedan od fenomena fudbala, tj. kako bez ikakvog kvaliteta obmanuti ceo svet, napraviti karijeru, namlatiti lovu, postati kapiten velikana kakav je Milan, i biti reprezentativac Italije. Momak je rodjen pod 5 srećnih zvezda, jer je kvaliteta bez. Najuriti ovu dvojicu, jer us već pokazali da niko nije veći od kluba kad su lagano pustili niz vodu Donarumu i Čalhanoglua. Izgubili su mnogo love na njima, izgubiće i na ovoj dvojici, ali bar će se znati red, i da niko ne može da budalesa. Milan ponovo postaje ozbiljan klub, i vrlo brzo će biti tamo gde pripada, u top3 svih vremena uz Real Madrid i Bajern Minhen. Pozz








