""
""

PLS: Mladost, Sloga i Borac imaju recept za uspeh

Vreme čitanja: 1min | sub. 21.09.13. | 19:50

Fudbaleri Smedereva su u gostima savladali Teleoptik sa 1:0, dok je Jedinstvo slavilo protiv Sinđelića sa 2:1

Fudbaleri Mladosti, kraljevačke Sloge i čačanskog Borca nastavljaju trku za prva dva mesta, koja garantuju povratak u elitu. Mladost je na svom terenu savladala Timok sa 3:0, a heroj utakmice bio je Predrag Živadinović sa dva postignuta gola (35, 85). Mrežu golmana Zogovića načeo je Skopljak u trećem minutu susreta.

Sloga iz Kraljeva je na Gradskom stadionu preslišala Inđiju popravila gol-razliku – 4:2. Zoran Marušić je postigao het-trik (24, 53, 75) i bio apsolutno najzaslužniji za nova tri boda tima sa Ibra. Četvrti gol za Kraljevčane postigao je Veljko Antonijević u 43. minutu, dok su utešne golove za goste postigli Rodoljub Marjanović u 50. i Milorad Resanović u 86. minutu.

Borac je u Ćačku slavio pobedu nad Bežanijom rezultatom 1:0, a jedini gol na meču delo je Radana Šunjevarića iz 62. minuta.