Komentari na vest

Pogba i dalje vaga: Razmatraće i ponude iz Premijer lige, odluka pada na kraju sezone

Falični Tom

pre preko 4 godine

Igrač koji je mogao da bude mnogo više od frizerskog kataloga. Samo idi i ne okreći se a Junajted neka razmisli o njemu. Pare ne igraju fudbal, od marketinga njegovog si malo dobio a puno izgubio. Malo para ali rezultati i situacija sve gora a samim tim i manje šanse da dođu neki ozbiljniji sponzori. Nadam se da će on da povuče nogu pa da će za njim još mnogi da napuste klub u koji su zalutali.
P

Pjer

pre preko 4 godine

Prevara od igraca...
Z

Zizuu

pre preko 4 godine

Haha Real ispao i iz kombanacije za Pogbu cim on sada vaga i mogucnost ostanka u PL, Real vise ne moze dovesti jakog igraca ni kao slobodnog agenta haha
b

bosko2020

pre preko 4 godine

jedan preplaceni i totalno prosjecan fudbaler koji tu i tamo bljesne na nekoj tekmi.Sjetio sam se Gatusa koji ok bio je vise centralni igrac defanziva mnogo vise al bi radje uzeo igraca takvog kalibra koji je lomio i trcao po terenu nego Pogbu koji realno jest dobar tehnicar al ucinak slab,nevezano za golove
G

Gost007

pre preko 4 godine

Putuj igumane..dosta si nastetio..samo da vise to necitam svaki prelazni rok i izmedju.
d

drago10

pre preko 4 godine

najveći transfer promašaj na otoku, a konkurencija je opaka

Avangardista

pre preko 4 godine

@drago10 Pisi 'otok' na nekom sajtu iz 'lijepe njihove' a ne na mozzartsportu
S

Slanina

pre preko 4 godine

Dobrodosli su na ovaj sajt i oni koji pisu "otok" i oni koji pisu "ostrvo". Sport je druze, opusti se.
G

Gost433

pre preko 4 godine

Ja sam iz Hrvat, iz BIH i redovo pratim ovaj portal, zar je bitno odakle je tko ako volimo i komentiramo iste stvari?!
t

tićomir

pre preko 4 godine

covek trenutno zaradjuje oko 300 hiljada funti nedeljno..kao slobodan igrac na leto moze da dobije 100-200 hiljada vise nedeljno bez problema.
N

Nema za bacanje

pre preko 4 godine

Ne bi baš rekao,prošlo je dugo vremena odkako je bio u vrhunskoj formi.Vide oni mnogo više od nas.
S

Srecko Sojic

pre preko 4 godine

On i Kante suradjuju TOP u reprezentaciji, zasto to ne prenijet na klub? Celsiju ce trebati neko kao Pogba kad ode Saul,Loftus cik,Barklej…
R

Rizespor

pre preko 4 godine

Come to Turkey bro
G

Gostkkkkk

pre preko 4 godine

turkiye
E

Embape

pre preko 4 godine

Bogami vaga kao da je najveci igrac svih vremena, neka ide ako mu se ide ili ako ostane nek se navikne da je sto se ono veli na fudbal menadzer squad player a ne zvijezda kao sto je umislio, pa ce ovaj mrceni klub za koji navijam krenut naprijed, cus vaga, sto se mene tice u siti neka ide nisam neku privrzenost njemu stekao nikakvu jer je ni ne zasluzuje, idi putem kojim idu kukavice pogba frizurice…
c

coygth14

pre preko 4 godine

ne bi on meni u Ling Long ligi igrao, precenje "igrac"
G

Gost13

pre preko 4 godine

U koju god ekipu da ode biće kancer za tu ekipu. Menadžerski igrač, i dobar markentigšž eto to je Pogba. A za one što će možda da kažu da u Francuskoj razbija, razbija jer nema defanzivne obaveze, jer se Kante polomi i za njega.
T

TiP

pre preko 4 godine

Gde moze da ode samo u Celzi, obzirom da on igra samo ozbiljno kad je Kante pored njega sto vidimo u Francuskoj.
V

Visente Del Boske

pre preko 4 godine

Bezi iz tog luzerskog kluba kad vec imas ponude Reala,PSG, Juventusa,svaki izbor je bolji od ostajanja u junajtedu

Kukaa

pre preko 4 godine

Sem finansijske dobiti preko marketinga u ovom izopačenom društvu nije ni za šta drugo.