Komentari na vest
Pojačanje TSC-a iz Makedonije: Izabrao sam Srbiju pre Turske i Poljske
B
BCS Šabac
pre preko 4 godine
Svaka čast,samo trošenje para,rezultata nigde.Ovo je blago rečeno smešno.
nemanjagrozdic1996@gmail.com
pre preko 4 godine
Kad ga vidim sa ovim smekerskim cvidzama sve mi je jasno dosao je da izjahava po splavovima kvalitetna ribice koje za lovu svasta rade.
h
hvala ti
pre preko 4 godine
U Backoj Topoli imaju splavove ? Nisam to znao
B
Benarrivo
pre preko 4 godine
Gde su splavovi u B.Topoli ? Oko stadiona ili u centru ?
Z
Zvlat BG
pre preko 4 godine
Nikola, tvoj li je? TSC? Jok!
e
elmaestro034034
pre preko 4 godine
Dobar igrac, ali ne i za nasu ligu. Preslab, tehnicki odlican ali to na nasim terenima ne moze da dodje do izrazaja. Nista nece pokazati budite sigurni, i to ne njegovom krivicom.
@
@idiot
pre preko 4 godine
Kako neko da moze da shvati ozbiljno komentar od coveka koji ima nadimak elmaestro.
m
metalika moj dobar drugar
pre preko 4 godine
Riki Pudj, Iniesta, Inzagi, Alba, Alves, Kante,Silva....jel treba jos ili ? igraju u najjacim ligama sveta pa sto ovaj ne bi mogao kod nas ?
G
Gost1122
pre preko 4 godine
Istovremeno si i test za nase timove i nasu ligu. Da vidimo da li se isplati dovoditi najbolje igrace iz tih liga da igraju u nasim timovima. Akademija Pandev deluje kao dobra prica a samim tim i da imaju kvalitetne igrace. Privatni klub nesto kao i TSC kod nas :)
m
metalika moj dobar drugar
pre preko 4 godine
realno ono sto sam video u Lucanima izgledaju kao neka prosek ekipa ling longa . Toliko price,ulaganja,obecanja ...oni sa Lucanima ne mogu da izadju na kraj. Posle ljudi pitaju zasto niko ne moze da se ukljuci u borbu za titulu sem vecitih. Skuletic.... kornjaca, hvala bogu pa ga ne dovedosmo. Ako ga isteras do 30 m od gola taj nikad sansu stvoriti nece . Kome on da pobegne ??
m
metalika moj dobar drugar
pre preko 4 godine
Akademiju Pandev drzi Pandev covek koji ima veze po celom svetu. Po mom misljenju ovaj da valja Pandev bi ga zavalio negde na zapad .
M
MarkoniPFC
pre preko 4 godine
Kada su vec dovodili iz Makedonije mogli su da obrate paznju i na jednog igraca koji se zove Fredy Alvarez igra AMC najvise odlicno asistira na razlicite nacine i mislim da bi im ubrzao igru. Mislim da je dobro dovoditi najbolje iz zemalja u okruzenju jer tada ce i njihovi najbolji klinci da dodju ovamo po isteku stipendije ili sta vec lakse nego negde dalje od kuce.
s
slazem se al
pre preko 4 godine
druze dovode se kombinacije, ko koga gde zna,itd .
f
fftt
pre preko 4 godine
Naravno da se dovode kombinacije pre svega i razni dilovi, pitanje je ovaj dal ce uraditi sta u SL. Hteli ne hteli neki da priznaju nasa liga jeste odskocila od ostalih, vecine ostalih u okruzenju i ne samo veciti koji su povukli nego i svi ostali klubovi pa se kristalise negde 5, 6 klubova za sada koji idu na vrh. Vojvodina koja pre svega mora da se podigne i da bude barem jednim delom kao nekada konkurentna CZ i Partizanu, TSC , Cuka, ali i Radnicki Nis a ispod njih za sada su nesto losiji ali cekaju sansu Vozdovac, Spartak pa mozda u nekoj meri Napredak. I to je dobro, a tek bi bilo bolje da sudije dozvoljavaju jacu igru, da se radi postenije da se skauting radim kako treba i isto tako sa mladim igracima, da se smanji liga itd... Kad bi to samo sredili a to nisu neke krupne stvari nasa liga bila bi jaca od Grcke u rangu sa Belgijom, pa da kazemo Portugalom i negde Holandijom. Ne po novcu i igracima koje mozemo da dovedemo nego generalno po kavilitetu. To bi od fudbala pozitivno prenelose na celo drustvo i drzavu cak koju bi ljudi dozivljavali pozitivno. Jer mnogi sa pravom porede fudbal sa snagom drzave i to je tacno. A kod nas i dalje u fudbalu se dovode kombinacije kao sto smo napisali a isred nosa ode najbolji igrac lige Makedonske ne taj Alvarez ili kako vec se zove nego Dembo Darboe ubedljivo najboji igrac i ode u Belorusiju. I sta reci dal je normalno da iz bivse drzave uz to mi smo bliski sa tim Makedoncima znamo sta se desava kod njih i obrnuto, dodju Belorusi sila fudblaska i odvedu igraca koji i tamo pokaze se kao najbolji strelac i da je prerastao ligu za jednu sezonu i sada ce biti prodat za dosta vece pare...
K
KUL
pre preko 4 godine
cvidze








