Komentari na vest

Poketino: Fokusirali smo se na Nicu, ali svi oko nas su već pričali o Ligi šampiona

Katalonija

pre preko 4 godine

Jadni,mali PSG... Oni su hteli da misle samo na Nicu, da budu maksimalno koncentrisani kako bi se nekako suprotstavili toj zastrašujućoj mašini, višestruko snažnijijoj od njih samih, ali su neki loši ljudi već pričali o LŠ, oni su se zbunili, bilo im je mnogo teško i onda i onda... Je li bre, jel moguće da čovek ovo priča?!?
a

axaxaxa

pre preko 4 godine

po prvi put da se slazem sa tobom, ovaj debeljan je bio i ostao mali trener, nema taj kvalitet za nesto viso