Komentari na vest
Poruka iz Moskve: Neka Spartak bude domaćin u Beogradu
g
gunners
pre preko 4 godine
Nikako ne dozvoliti da igraju pre nas na nasem stadionu. Unistice nam teren i onda smo u problemu u cetvrtak.

Stella-Rossa-Di-Belgrado
pre preko 4 godine
Da se docekaju braca Rusi na punoj Marakani,da se osecaju kao kod kuce!
l
linoleum
pre preko 4 godine
obavezno!!! jok igrace u londonu,
G
Gost0000
pre preko 4 godine
Pun stadion bi bio da se braca docekaju kako dolikuje.

Vixtra
pre preko 4 godine
Ako već nije moguće da igraju na Marakani, neka igraju na JNA. Kao grobar koji ima ruske korijene bih od srca došao da ih bodrim, pogotovo u situaciji u kojoj su! Sjetimo se kako su zbog politike i naše klubove tjerali da igraju po Bugarskoj, Holandiji i slično.
N
NAVIJACI
pre preko 4 godine
NA PARTIZANOVOM STADIONU MOZE SAMO
CSKA - MOSKVA !

Vixtra
pre preko 4 godine
@NAVIJACI Nije, brate, sad vrijeme za klubaštvo. Ovo je iznad toga.
D
Dario1104
pre preko 4 godine
Pa to i nebi bila neka kazna :-) imaš duplu podršku, 2 armije navijača ...
Š
Šemso
pre preko 4 godine
I ovaj sajt je pun borova...
Katastrofa sa - +...
Nikad više neću ući ovde
D
Dzoni-1970-
pre preko 4 godine
Da se ja pitam dao bih ima Partizanov stadion, ne sumnjam da bi bio pun, i jug da bude otvoren za Grobare... Da damo podrsku braci ( i ako su braca kao sa ciganima, to sad nije bitno).
G
Gox1312
pre preko 4 godine
Dobrodošli braćo!
O
ObjaviKomentarNeVredjam
pre preko 4 godine
Trebalo ih je izbaciti iz evrope,okupatori nek igraju takmičenje sa kinezima.
T
TheMladen
pre preko 4 godine
Znači želiš da zemlje NATO pakta igraju sa Kinezima? Zanimljivo...

biancorosso
pre preko 4 godine
Prosto Spartak igra u utorak, a mi u četvrtak.
N
NeRatu
pre preko 4 godine
Trebalo je okupatore izbaciti odma,kakav neutralan teren ne zasluzuju da igraju išta više u evropi pošto žive u svom svetu nekom
T
Taribo
pre preko 4 godine
A '99 jel bio neko izbacen iz bilo kog takmicenja? Jel ikome to palo bilo na pamet? Zasto mesaju sport i politiku, uefa je prva koja to brani (klasicno licemerje)... jasno je da je svet ideoloski podeljen na istok i zapad, i da tu nema pomirenja, i ne biraju se oruzja. Tako da je izbacivanje sportskih timova postalo jedno od njih...
D
Dinara91
pre preko 4 godine
Nažalost u istom terminu su domaćini spartak i zvezda inače bi to bio pravi spektakl, jedino na jna ako nepostoji mogućnosti da se zamjene za termin
G
Gost11111
pre preko 4 godine
Iako su Zvezdin bratski klub, u ovim vremenima su i te kako dobrodosli na JNA!!! I da se napuni stadion, da gori! Ujedinjeni smo jaci od svih!
З
Звездаш
pre preko 4 godine
Све је то лепо, али није могуће. У реваншу смо и ми и они домаћин, јер смо победници групе.
R
Raša P
pre preko 4 godine
Spartak bi bio na pravom domaćem terenu. Pun stadion 100%.Čak bi i Zvezda zaradila
П
Пиши ћирилицом
pre preko 4 godine
Само нам још они фале.
G
Gggt
pre preko 4 godine
Najjace da grmi sve
1
11
pre preko 4 godine
Možeee mada ne verujem da će uefa mafija to dozvoliti
Б
Бане 2
pre preko 4 godine
Ух, то би била фешта! Нас и Руса пуна Маракана!
D
Dobro dosli
pre preko 4 godine
Braco nasa!








.jpg.webp)