Komentari na vest

Poruka iz Moskve: Neka Spartak bude domaćin u Beogradu

g

gunners

pre preko 4 godine

Nikako ne dozvoliti da igraju pre nas na nasem stadionu. Unistice nam teren i onda smo u problemu u cetvrtak.

Stella-Rossa-Di-Belgrado

pre preko 4 godine

Da se docekaju braca Rusi na punoj Marakani,da se osecaju kao kod kuce!
l

linoleum

pre preko 4 godine

obavezno!!! jok igrace u londonu,
G

Gost0000

pre preko 4 godine

Pun stadion bi bio da se braca docekaju kako dolikuje.

Vixtra

pre preko 4 godine

Ako već nije moguće da igraju na Marakani, neka igraju na JNA. Kao grobar koji ima ruske korijene bih od srca došao da ih bodrim, pogotovo u situaciji u kojoj su! Sjetimo se kako su zbog politike i naše klubove tjerali da igraju po Bugarskoj, Holandiji i slično.
N

NAVIJACI

pre preko 4 godine

NA PARTIZANOVOM STADIONU MOZE SAMO CSKA - MOSKVA !

Vixtra

pre preko 4 godine

@NAVIJACI Nije, brate, sad vrijeme za klubaštvo. Ovo je iznad toga.
D

Dario1104

pre preko 4 godine

Pa to i nebi bila neka kazna :-) imaš duplu podršku, 2 armije navijača ...
Š

Šemso

pre preko 4 godine

I ovaj sajt je pun borova... Katastrofa sa - +... Nikad više neću ući ovde
D

Dzoni-1970-

pre preko 4 godine

Da se ja pitam dao bih ima Partizanov stadion, ne sumnjam da bi bio pun, i jug da bude otvoren za Grobare... Da damo podrsku braci ( i ako su braca kao sa ciganima, to sad nije bitno).
G

Gox1312

pre preko 4 godine

Dobrodošli braćo!
O

ObjaviKomentarNeVredjam

pre preko 4 godine

Trebalo ih je izbaciti iz evrope,okupatori nek igraju takmičenje sa kinezima.
T

TheMladen

pre preko 4 godine

Znači želiš da zemlje NATO pakta igraju sa Kinezima? Zanimljivo...

biancorosso

pre preko 4 godine

Prosto Spartak igra u utorak, a mi u četvrtak.
N

NeRatu

pre preko 4 godine

Trebalo je okupatore izbaciti odma,kakav neutralan teren ne zasluzuju da igraju išta više u evropi pošto žive u svom svetu nekom
T

Taribo

pre preko 4 godine

A '99 jel bio neko izbacen iz bilo kog takmicenja? Jel ikome to palo bilo na pamet? Zasto mesaju sport i politiku, uefa je prva koja to brani (klasicno licemerje)... jasno je da je svet ideoloski podeljen na istok i zapad, i da tu nema pomirenja, i ne biraju se oruzja. Tako da je izbacivanje sportskih timova postalo jedno od njih...
D

Dinara91

pre preko 4 godine

Nažalost u istom terminu su domaćini spartak i zvezda inače bi to bio pravi spektakl, jedino na jna ako nepostoji mogućnosti da se zamjene za termin
G

Gost11111

pre preko 4 godine

Iako su Zvezdin bratski klub, u ovim vremenima su i te kako dobrodosli na JNA!!! I da se napuni stadion, da gori! Ujedinjeni smo jaci od svih!
З

Звездаш

pre preko 4 godine

Све је то лепо, али није могуће. У реваншу смо и ми и они домаћин, јер смо победници групе.
R

Raša P

pre preko 4 godine

Spartak bi bio na pravom domaćem terenu. Pun stadion 100%.Čak bi i Zvezda zaradila
П

Пиши ћирилицом

pre preko 4 godine

Само нам још они фале.
G

Gggt

pre preko 4 godine

Najjace da grmi sve
1

11

pre preko 4 godine

Možeee mada ne verujem da će uefa mafija to dozvoliti
Б

Бане 2

pre preko 4 godine

Ух, то би била фешта! Нас и Руса пуна Маракана!
D

Dobro dosli

pre preko 4 godine

Braco nasa!