Komentari na vest

Posle devet godina adiós Madrid! Sebaljos otišao, Betis će imati tim za fudbalske sladokusce

F

Fanste933

pre 15 minuta

pa bice xanimljiva prica sa njim

Mmrvic

pre 42 minute

Slabo je bio vidljiv,ali svakako srecno mu dalje

Max Dowman

pre oko 1 sat

kad ga se setim kad je bio u Arsenalu za vreme korone

Scaloneta

pre oko 2 sata

Žali Bože karijeru što je sebi upropastio. Mogao je mnogo više da pruži da je izabrao pravi klub. U Betisu je bio uživanje gledati ga, daleko zanimljiviji igrač od Fabijana Ruiza još jednog Betisovog dragulja.

Slavko Ćosić

pre oko 2 sata

Tačno je da danas se igra brzi fudbal i da sporaći slabo prolaze , Ali ako upariš više teničara i sporaća možeš dobro da namučiš nove klince slabe tehničare koji igraju prvi kontakt i drugi lopta dodata .

Aleksandra Martać

pre oko 2 sata

Dosta vremena u jedno klubu, neka je sa srećom bravo sve najbolje na dalje
m

mrca9

pre oko 2 sata

Bice interesantna betis ove godine

gorandavinic1974@gmail.com

pre oko 2 sata

toliko godina a za dve godine niko nece znati da je ugrao u real. nista nije pokazao veliki promašaj

Ruzica70

pre oko 2 sata

Srecno u daljoj karijeri legendo

Aleksandar Osmanovic

pre oko 2 sata

9 godina, ko da nije igrao uopste... Slabo je bio vidljiv!!!!
B

Boldrick

pre oko 2 sata

nepravedno zapostavljen
B

Branimir Milev

pre oko 3 sata

Dobar potez za Sebaljosa igraće svaku u Betisu i biće jedan od glavnih igrača sa Iskom i Lo Celsom

Nummer1

pre oko 3 sata

Gotovo celu karijeru u Madridu, hvala za sve Dani
U

Urke778

pre oko 3 sata

Real jos da proda Frana Garsiu i Kamavingu ili Cuamenija i da transferom Enza Fernandeza kompletira tim...
P

Peroslav

pre oko 3 sata

Nažalost došao i taj trenutak da igrač ide iz svog vojenog kluba u kome je proveo dug niz godina i nosi lepe uspomene