Komentari na vest

PREDLOZZI I TIPOVANJA (sreda): U Madridu nema dvojke

Z

Za gospodu iz Mozzarta

pre preko 4 godine

Zašto ste napisali da ako neko ima predloge,druga mišljenja,da ostavi komentar a vi te komentare ne puštate.O čemu se tu radi?Ostavio sam pregršt komentara a nijedan nije pušten.Niko ne shvata Vedranine predloge ozbiljno i baš zbog toga bi bilo u redu kada bi pustili da pročitamo malo drugačija mišljenja.Hvala unapred