Momenat kada Bukaramanga dolazi do boda

Projektil štopera Bukaramange u 90+5 raspršio snove Huniora (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | uto. 12.10.21. | 05:56

Kakav gol Karlosa Enaa

Ako se na kraju prvenstva u Kolumbiji bude birao najlepši pogodak, onda će projektil Karlosa Enaa sigurno ući u najjužu konkurenciju!

Štoper Bukaramange obeležio je susret sa Huniorom koji je završen rezultatom 1:1 (0:1) upravo posle golčine u petom minutu nadoknade drugog poluvremena čime je postavio konačni rezultat.

Nije Enao poznat po golovima, a pogotovo po ovakvim majstorijama, ali je verovatno najlepšim pogotkom svoje karijere spasao Bukaramangu novog poraza i daljeg udaljavanja od zone plej-ofa.

Remi je na kraju bio i najpravedniji za obe strane jer je Bukaramanga dugo opsedala gol protivnika i nije uspevala da pronađe pukotinu u odbrani kako bi pogodila metu, dok je Hunior do vođstva u 25. minutu stigao posle natrčavanja Luisa Gonzaleza i lepo plasiranog udarca sa vrha polukruga u jednom od retkih pokušaja da se ugrozi gol domaćina.

Da ne dužimo previše, pogledajte i sažetak dešavanja u Bukaramangi, a pogotovo golove...