Komentari na vest
Promašaj epskih razmera Usman Dembele - svaki gol 5.700.000 evra, svaka utakmica 1.400.000 evra...
L
LD
pre preko 4 godine
Ehh da mi je njegovih 7,8 minuta.. 🙉
l
limit
pre preko 4 godine
Dok se ne uvede da igraci imaju malu fiksnu platu i velike bonuse za svaku utakmicu ili minut koji odigraju (ili ucinak na mecu) uvek ce biti ovakvih slucajeva. Plata po ucinku i odigranom mecu, kraci ugovori, pa da vidis kako trce i ginu svaku utakmicu...
M
Mister
pre preko 4 godine
Sve lici kao pre 10 godina da se desi Barsa sve sa nekim klincima i sta znam a Real sa 2.galaktikosima i opet je ta Barsa bila mnogo bolja e sad videcemo Real sa novim galaktikosima Mbappe itd
P
Prepoznavanje lica
pre preko 4 godine
Gospodin. Zna kako se uziva i uzimaju milioni.
r
rsczz
pre preko 4 godine
Meni je lik idol sprda se uziva..
Nije on kriv sto se u fudbalu razbacuju stotinama miliona, samo ih deri kralju !!!
G
Gosthhh
pre preko 4 godine
i ja mislim isto,posle Balea koji igra golf godinama. za Real je Dembele...svaka im cast
I
Inzaghi
pre preko 4 godine
Bale je učestvovao u osvajanju 4 LŠ. Barem 2 bi teško Real uzeo bez njega. Nije za poređenje. Dembele je najveće bacanje para u istoriji fudbala.

1902
pre preko 4 godine
Ne mozes poredit Bale i Dembele jer ako cemo realno Bale je dao mnogo vise za Real nego sto je Dembele za barcelonu..Iskreno Dembele je 100% promasaj a uz to njegov boravak u klubu kosta mnogo :) isto kao i Bale trenutno u Realu a uz to mi je i drago sto ce ostat u barceloni da kraja ugovora :D :D :D i zamislite onda da predje u Real besplatno uz duplo manju platu hahahahaha to bi bio vrhunac :D :D pozdrav








