Komentari na vest

Prvi put u istoriji Mundijala: Polovina od uvodnih 16 utakmica bez pobednika

90Jelena

pre 8 dana

neocekivano su favoriti kiksnuli prvu utakmicu

jbozic11@gmail.com

pre 8 dana

los kvalitet fudbala

Brutal92

pre 8 dana

Kladionice procvetale od Svetskog hahahah
И

И

pre 8 dana

Posledica novih pravila da te i treće mesto može odvesti dalje, pa kad je 1:1, retko ko nešto posebno rizikuje.
B

Boldrick

pre 8 dana

Navikli na prijateljske gde nece da potrce.Ovo SP igrati samo na losije,oni ginu.
F

Fanste933

pre 8 dana

hmm, ne verujem da ce isto biti ali opet neizvesno
m

milos987

pre 8 dana

Pojedini igraci izgledaju kao neko puskom da ih je naterao da igraju

Nikola Malešić

pre 8 dana

Spanija ce razocarati

Stevan

pre 8 dana

Jako lose prvenstvo. Za kladionicu i nije 😄
m

miki.mocart

pre 8 dana

Kako lepo poceo mundijaal.. i onda 3 dan u nizu kiksiraju favoriti... milinaaa za kladionice
K

Komri

pre 8 dana

ovo do sada je bilo uzasno kilavo, negledljivo. Svega par meceva na nivou sampionata. povecanje broja ucesnika totalan promasaj
E

Epson

pre 8 dana

Ne secam se da su grupne faze ni na proslim prvenstvima bile neki nevidjeni spektakl. Uvek samo imaju draz. Logicno je da najzanimljivije bude tek u nokaut fazi, ne znam sta vi ljudi ocekujete. Ni meni se ne svidja sto se prvenstvo odrzava u SAD, mrzim ih kao sto mrzim i Infantina, ali objektivno su bile zanimljive i intenzivne utakmice, ne prdite.