Komentari na vest
Prvi put u istoriji Mundijala: Polovina od uvodnih 16 utakmica bez pobednika
90Jelena
pre 8 dana
neocekivano su favoriti kiksnuli prvu utakmicu
jbozic11@gmail.com
pre 8 dana
los kvalitet fudbala
Brutal92
pre 8 dana
Kladionice procvetale od Svetskog hahahah
И
И
pre 8 dana
Posledica novih pravila da te i treće mesto može odvesti dalje, pa kad je 1:1, retko ko nešto posebno rizikuje.
B
Boldrick
pre 8 dana
Navikli na prijateljske gde nece da potrce.Ovo SP igrati samo na losije,oni ginu.
F
Fanste933
pre 8 dana
hmm, ne verujem da ce isto biti ali opet neizvesno
m
milos987
pre 8 dana
Pojedini igraci izgledaju kao neko puskom da ih je naterao da igraju
Nikola Malešić
pre 8 dana
Spanija ce razocarati
Stevan
pre 8 dana
Jako lose prvenstvo. Za kladionicu i nije 😄
m
miki.mocart
pre 8 dana
Kako lepo poceo mundijaal.. i onda 3 dan u nizu kiksiraju favoriti... milinaaa za kladionice
K
Komri
pre 8 dana
ovo do sada je bilo uzasno kilavo, negledljivo. Svega par meceva na nivou sampionata. povecanje broja ucesnika totalan promasaj
E
Epson
pre 8 dana
Ne secam se da su grupne faze ni na proslim prvenstvima bile neki nevidjeni spektakl. Uvek samo imaju draz. Logicno je da najzanimljivije bude tek u nokaut fazi, ne znam sta vi ljudi ocekujete. Ni meni se ne svidja sto se prvenstvo odrzava u SAD, mrzim ih kao sto mrzim i Infantina, ali objektivno su bile zanimljive i intenzivne utakmice, ne prdite.








