Komentari na vest

Puče Bajern kao zvečka! (VIDEO)

Č

Čika Dača

pre preko 4 godine

Uh, koliko mrzitelja Bajerna ovde. Koja frustracija. Razumem sreću nekih, jer ko se raduje porazima Bajerna, taj se baš retko raduje. Više boluje. Izgleda još boli onih 8 komada Barseloni, u dve utakmice 10 komada Totenhemu, 7 Čelsiju...itd. Bajern je ugasio Barselonu kao klub, ugasio Totenhem, ugasio PSŽ, a ugasiće još neke. Tako da koga sada boli, boleće još više.
G

Gost99

pre preko 4 godine

PSŽ je ugasio Bajern mislis seti se:-)
G

Gost 12345

pre preko 4 godine

Nije da se ovo nije dešavalo Bajernu i ranije... Vraćam se par sezona unazad. Dobije ih Frankfurt 5:1, sledeće kolo, Bajern ugazi Dortmund 4:0. Dobije ih tipa Nirnberg koji se bori za opstanak, sledeće kolo ovi strpaju 3 gola Leverkuzenu... Manje-više svake sezone imaju neki "kiks" gde se ljudi iznenade kako to može Bajernu da se desi... Ljudi jednostavno nemaju konkurenciju u ligi i nekad ih uhvati neki bezvoljni momenat, ne znaju ni oni sami šta, i desi se ovo... Sledeće kolo će da nagaze i da ispeglaju ovo. Svakako, titula se ne dovodi u pitanje... Da su smorili, jesu, ali stvarno su 2-3 nivoa iznad ostalih u ligi.
s

samo sto

pre preko 4 godine

im se ovo dogadja pa jedno treci put za nesto vise od pola sezone hahahah
p

podesen

pre preko 4 godine

Alaba fali,ali cuva se lova,neka se cuva,sledeći ide Leva i boce novih Bohuma svako drugo kolo,polako samo.
S

Srbija!

pre preko 4 godine

A nigde da se spomenu nasa dva fudbalera koja su ucestvovala u ovom razbijanju bavarske masine - Pantovic i Masovic.
T

Tako

pre preko 4 godine

Je
K

K R O J F

pre preko 4 godine

Sećam se da sam pisao ne sećam se tačno kad da je Nagelsman "zelen"za Bajern.+ da je Bajernu potrebna sveža krv. Nagelsman jeste mlad i talentovan nemam sumnju ali mi se čini da je prerano doveden u Bajern.
J

Jogurt69

pre preko 4 godine

Koja rupa ovaj Ulreih
G

Gostanko

pre preko 4 godine

Bajernu fale Sanicanin i Vujacic,da vidite kako se ne primaju golovi
Y

Yerosim

pre preko 4 godine

Koliko je odvratan ovaj Bajern
G

Gost300

pre preko 4 godine

Momak ce mozda biti vrhunski trener i sad je dobar,ali da otjeras Flika i zamjenis ga djetetom,da vodi jednog takvog giganta,smijesno,Bajern nije ni blizu ona sila kao pod Flikom...
K

Ksale

pre preko 4 godine

Nisu oterali Flika, sam je odlučio da preuzme reprezentaciju Nemačke
H

Helenyih

pre preko 4 godine

Jeste oterali su ga, odnosno braco salihamidzic ga je oterao svojom transfer politikom. Flik je zelio da mu se dovedu vrhunski igraci u ekipu dok je braco dovodio poluproizvode i istrosene igrace sto se sada ispostavlja kao tacno
e

eskobar

pre preko 4 godine

pukli su ljudi sve se vrti oko novca jeste baš će Bajern da izgubi od bohuma fore i fazoni
Š

Šta uradi to Nolane Smithe ??!

pre preko 4 godine

Svi gube samo jedan tim ne, dok ne dodju neke Flore, Faune i ostali biljni svet ...
J

Junker

pre preko 4 godine

Previse golova su primili ove sezone, jednom Bajernu da se desi Mens u kupu i sad Bohum, to je bas mnogo. Sa takvom odbranom, nemaju sanse protiv Sitija, Liverpula ili PSZ (ako prodje Real). Oni mogu da daju svima gol, a kamoli nekome ko ovako lako prima, a tesko da Leva moze da postigne gol vise od takvog protivnika.
S

Sf

pre preko 4 godine

Naivno. Decko kada igraju ozbiljno nema nikakvih problema. Pusti ti prvenstvo kada se oni zezaju sa ostalima. Videceces kada budu igrali protiv Sitija i Psg a. Treba oni Bajerna da se plase. Ti si decko izgleda jako mlad. Ne znas ti sta su Nemci.
J

Junker

pre preko 4 godine

Haha al ovi tipusi sto se i dalje prze na onu “Nemci na kraju pobede”. Pa Psz je u 10x laksoj situaciji u ligi, pa ne primaju 4-5 komada. Ovo se Bajernu nikad nije desavalo, cinjenica je da nesto ne funkcionise kako treba u odbrani.
B

Bmbtitw

pre preko 4 godine

Stvarno mi nije jasno kako onakav Upamekano iz Leipziga moze da bude ovakav u Bayernu. Covek je izvlacio utakmice, bio bedem, znao da postige i dva gola i dodje u Bayern i pravi tako glupe greske... Dalje Ulreich je bio i ostao opcija za ne daj boze, pokusao je da iskopira Neuera ovu tekmu i zato je primio 3 komada iz igre, Pavard svaki treci pas koji odigra je katastrofa, mnogo je spor, jeste borben i dobar igrac ali nekad pravi katastrofalne greske.. A Nagelsman u 60 minutu ubacuju Cupu umesto Milera... Zato je izgubljena utakmica, zbog katastrofalne odbrane i praznog gola. Svaka cast Lewandowskom na dva gola ali ovaj put to nije bilo dovoljno...
T

Trile75

pre preko 4 godine

Koliko sam uspeo da proverim na netu, Bayern je poslednji put primio 4 gola u prvom poluvremenu 1962. godine, pre 60 godina, protivnik je bio TSG Ulm. Redakcijo, proverite, da li je skorije bilo slučaja za ovakvu blamažu nakon prvog poluvremena.
G

Gost pa eto

pre preko 4 godine

svakih 60 godina, super..ponovo 2080
K

Koblenz

pre preko 4 godine

Eintracht Frankfurt - Bayern Munchen 7:0 (5:0) 22. novembar 1975. Dakle prvi put nakon 46 godina, 4 gola ili više primljena u prvom poluvremenu.