Komentari na vest

Radnik kao granit na proleće: Jedini u Superligi bez primljenog gola

K

Kazacok

pre preko 4 godine

Zato ide sklanjalica za dve nedelje...Jer to Boze ne mogu igraju bas toliko dugo u seriji tako dobro....
D

Djosa

pre preko 4 godine

Uzmite Partizanu bodove bez penala i sklanjalice
I

Iks Tb

pre preko 4 godine

To ce prekinuti Natko svojim jubilarnim 20. penalom.. Rekordi su tu da se ruse.. Pogotovo kada igra FKP.. Sa svojim najjacim ovogodišnjim pijačanjem iz VAR sobe.. Ova opcija je dala širinu i raznovrsnost u igri FKP. Čak, kada i glavni sudija nije u formi, tu je VAR da individualno svojim umjećem privede utakmicu kraju..