Komentari na vest

Radujko: Sramno ponašanje domaćina, tražićemo od UEFA da reaguje

C

Chica

pre 10 meseci

Ево ко уводи политику у коментаре на спотрском порталу. Огавни другосрбијанци. Будале испраног мозга којима је и Летонија дража од Србије. Неписмени идиоти чија је политичка платформа мржња према сопственом народу који не мисли као они и који је лојслсн својој земљи. Идиоти којима је мржња политичка платформа.
T

Tln

pre 10 meseci

Pogledajte taj blazeni izraz lica?
G

Grobari 5 solitera

pre 10 meseci

Ovo ne izmisljamo mi vec je gola istina i ogledalo naseg drustva. Gospodin Radujko osim partijske knjizice, nema potrebne kvalifikacije za funkciju koju obavlja. O tome su pisali mnogi mediji nakon njegovog izbora/uhlebljenja. S' obzirom na to, sve sto prica i radi nije strucno. Mozzartsport ako je istinski prijatelj srpskog sporta i ako mu zeli dobro, bi morao da objavi ovaj komentar u kome ne vredjamo apsolutno nikoga vec samo podsecamo na cinjenice. Hvala i pozdrav.
L

Larnaka Hiber

pre 10 meseci

Eto ti znas bolje o fudbalu tako sto prevrces kontejnere po ulici od Radujka coveka sa dva zavrsena fakulteta koji prica 5 jezika i ima diplomu!
U

Um caruje

pre 10 meseci

Samo se ti drzi kontejnera ....
@

@Larnaka Hiber

pre 10 meseci

Ima 2 fakulteta i govori 5 jezika ali ima i svoje botove da ga velicaju ovde? Uspesan covek. Top kadar za FSS!
M

MI 888

pre 10 meseci

Како је Србија поплавела Нови дрес репрезентације, произвођача Capelli Спорт, ставља ову селекцију у друштво микродржава и отвара нова питања о одсуству идентитета српског фудбала
В

Владо Бања Лука

pre 10 meseci

Летонци откад су изашли из СССРа и ушли у НАТО и ЕУ имају мање 35% становника, а индустрија и права привреда скоро да и не постоје. Људи се распадају. Видјели смо на шта им личи главни стадион. Али битно је да кевћу на Србе и Русе. Балтичке чиваве!
R

Ronnie Osullivan

pre 10 meseci

Braco Letonci ne brinite se nista, uskoro se i vi vracate u sastav Majke Rusije.
G

Gostdnndf

pre 10 meseci

Lepo je novinarka Mozzarta prenela sta su joj objasnili ko je kriv, fudbalski savez Srbije. Tako da ovaj radujko dize galamu, kao i lopov koji se dere drz' te lopova.
s

sorosplenum

pre 10 meseci

Bravo za nase momke,pobedili smo i idemo dalje!
N

N1Zlo

pre 10 meseci

Vidim ovde ima ima onih koji prave haos po ulicama sto podrzavaju potez letonaca ccc...
Z

ZivelaRusija

pre 10 meseci

Nacisti bili i ostali...isto ko Litvanija i Finska,sve te zemlje koje vole Nato!

Nikola Perovic

pre 10 meseci

Ne igra se košarka u Australiji nego tu valjda blizu i ovog stadiona pa niko ne dira nikoga...ima neko objašnjenje možda 🤔
O

Olegunarson

pre 10 meseci

Zasto ne napisete da su to bili Vukasin Djokovic i Mrvica? Sta mislite da bi se Radujko tek oglasio a da nisu u pitanju Caci? Ejjj pa ovo je necuveno, pisace se UEFI zbog njih dvojice???
p

plenumasu

pre 10 meseci

Ne lazi, skoro 20 nasih navijaca nije pusteno na stadion zato sto su nosili Srpske zastave i salove! To je objavila i Letonska televizija!
M

Missisipi

pre 10 meseci

Zamarate, zato vam i spala podrska i skoro vise niko vas ne gotivi, jer ste poceli da smarate, posebno sa caci, tako krindz, pocinje da izaziva transfer blama kad nekog vidis da napise a tek to kaze.
K

Kosjeric 2:0

pre 10 meseci

Ukljuci mozak a iskljuci n1dh i bice ti mnogo bolje!
N

N81

pre 10 meseci

Pala podrška? Lično, sramota me je vas. Slepi pored očiju, verujem da vam neće trebati nakon..
U

Um caruje

pre 10 meseci

N81 ... tupavost nije vrlina
J

Jedan

pre 10 meseci

Od ružnijih stadiona, koje sam video.
B

Braca iz Vinograda

pre 10 meseci

Kao na Šlajzu u Vrbasu da se igralo sa sve Vitalovim silosima u pozadini.
K

Kumovi Vrbas

pre 10 meseci

Braca iz Vinograda@ jel su jos uvek zivi zuti leptiri iz vinograda, navijaci vinogradske opere?
N

NenadMP

pre 10 meseci

Vratiti im istom merom u Beogradu
M

Majtorei

pre 10 meseci

Nece biti nijedan letonac na stadionu xD ja mislim da ne zivi nijedan letonac na balkanu xD
m

metalika moj dobar

pre 10 meseci

oni ni na domace utakmice ne dolaze a kamoli ce da idu u goste . Fudbal kod njih je pracen kao surfing kod nas
S

S tankovic

pre 10 meseci

Letonija je samo kolonija zapada, zemlja bez identiteta bez istorije zadojena antislovenstvom pogotovu ruso i srbofobijom. Dosledni sluga i podrepas tevtonskog fasizma l razbojnistva od vremena Aleksandra Nevskog do danas, videli ste tetovaze kukastih krstova, tu ni psihijatri ne pomazu.
1

1918

pre 10 meseci

Прилазе редари оној нашој двојици који су успели да унесу заставу и сликају се с њом, а они им је предају на руке. И ко нам је крив? Ако си мангуп, онда је одбрани или бар изађи са стадиона са заставом, а не овако јајарски да је дајеш душманима. Бројао би зубе по трибини или редар или ја, али не бих ти је дао, нема шансе.
b

brmb

pre 10 meseci

Da da znamo, mnogo si hrabar. Samo je steta sto se nikad ne nadjes na licu mesta nego uvek sa tastaturom ispred sebe....
S

Statler

pre 10 meseci

Neće ljudi cirkus u svojoj zemlji.
p

pamtim

pre 10 meseci

Tako to ide! Snaju da su nas dresirali zadnjih 20g da svima cutimo. Braco, kao na ulici, tacno se zna kome smes reci kome ne. Tako moramo i mi, svima i svuda zube pokazati, jer smo u teskoj borbi. Samo Sloga braco !!!!
C

Coa1389

pre 10 meseci

Ljudi, na tv prenosu se video jedan navijac letonije bez majice sa istetoviranim kukastim krstom na grudima
K

Keve ti

pre 10 meseci

Ne laži
c

czbg1

pre 10 meseci

Sramota, cist fasizam! ovo je za prekid diplomatskih odnosa.
I

Ivan,,,

pre 10 meseci

Da li bi tako zabranili slovackoj, sloveniji koje imaju slicne zastave? Ovo je za izbacivanje iz kvalifikacija. Koje su to vrednosti? Evropa pravi mentalne bolesnike od svojih kolonija.
M

Materazzi23

pre 10 meseci

Bitno da im je svaki drugi njihov navijac tetoviran kukastim krstovima i likom hitlera. Odatle i zabrana za Slovene i posle Putin ubica… Evropu je zahvatilo nacisticko ludilo i to ce tek da se vidi
Ј

Јосиф

pre 10 meseci

Па летонци су и у ww2 Били на страни хитлера сине,на његов роџендан се одржавају маршеви у Риги!
M

Materazzi23

pre 10 meseci

Znam bratance, zato me i ne cudi
P

Pišta iz Vranja

pre 10 meseci

Obrati se svom predsedniku koji je poslao batinaše da tuku navijače košarkaša... možda je to razlog takvog tretmana?
f

frey

pre 10 meseci

Botovi šljakaju i na sportskim sajtovima, odatle burazeru toliko minusa. Kakvi slepci, još malo i ostaju zauvek bez posla.
В

Веља

pre 10 meseci

Зар заиста верујеш у те будалаштине?

Nikola Damjanović

pre 10 meseci

@frey ево ја нисам бот па сам лупио минус јер нам вас је пуна капа више, мантрате једну те исту причу као кајви малоумници...па