Komentari na vest

Rajković: Dugo sam u reprezentaciji i ne pamtim da se skoro neko ovako borio

T

Trpadzija

pre gotovo 2 godine

Bolje cuva gol nego zenu…
G

GOROSTASE

pre gotovo 2 godine

Ti si mentolčina.
A

Ajd

pre gotovo 2 godine

Nek ne lupa Rajko. Sećamo se svi kako su se naši u Lisabon u pre 3 g borili i u odlučujućoj utakmici za SP nadigrali i pobedili moćnu Ronaldo u Portugaliju 2 1
T

Tln

pre gotovo 2 godine

Gospodin Rajkovic...
O

Ovaj kod svakog

pre gotovo 2 godine

ispucavanja lopte zadrzava vreme i ispucava je najmanje dva minuta
F

Faxxo

pre gotovo 2 godine

A vas Jovanovic ispucava bar 4-5 minuta...
S

Sky888

pre gotovo 2 godine

O tome se samo kod nas prica,kod svih drugih se to podrazumeva….
C

Crni Grom

pre gotovo 2 godine

Daj Boze da nastavimo trend zvanja mladjih igraca, odmah se vidi za pocetak bar zelja i borba. Na ovu ekipu dodati Vlahovica ako malo smanji ego i to je vec ekipa sasvim dobra
P

Postic

pre gotovo 2 godine

Slazem se ,nikako vise Sergej i Mitrovic ,Vlahovic ako smanji proseravanje da ,Jovic nije dao sad ali boze moj ,treba ga malo i istrpeti ,nekad se desi ovo ,ali ako bude nastavio da se trudi docice i golovi ,raduje me Belic samo mora da smsnji sanse da dobija kartone ,treba mu mentor na sredini i treninzima
P

Politiko

pre gotovo 2 godine

Bravooo momci!