Komentari na vest
Real bi na +8, ali iz tri razloga mu neće biti lako
N
Nekotu
pre preko 4 godine
Muči se Real, nema neku igru, nema ni brzinu, nema ofanzivnog vezistu da otvori odbrane kada treba ( kao nekad Ozil, Isko, Modric od pre 2-3 godine) , pobedjuje na preeeeveliko iskustvo, Casemiro Kros Modric na foru, na znanje dobijaju sredine terena i donose pobede, i osvojice titulu, ali ne nekom igrom dobrom već i slabom konkurencijom, mora mnogo toga da se mijenja u timu naredne godine, da se podmladi sredina prije svega
E
Erko
pre preko 4 godine
Svake godine svima vama isto kad god je Real Madrid blizu titule La Lige kao nije njegovom zaslugom nego drugi slabiitd. A u prvi dio sezone što je skoro sve pobjedjivao to se ne računa pp vama.
G
Gost292
pre preko 4 godine
@erko
Bukvalno to. Kad god Real osvoji onda konkurencija slaba a kad Atletiko osvoji ili Barsa onda je apsolutno zasluzeno. Inace pre osvajanja spanskog superkupa Real je lepo igrao, nakon toga su propali i desila se povreda Benzeme
N
Nekotu
pre preko 4 godine
Momci, ja sam realovac od malih nogu, ali bas ludi realovac, ovo je samo realno, pazi, da se sretnemo onako sa PSŽ om, City jem, Chelsea em, Bayernom, oni će da nas pregaze na sredini, tj nadtrce, jednostavno i prosto rečeno ostatao nam je vezni red, prije 4,5,6,7 godina su bili najbolji i to su dokazali svakako tih godina, ali prošle najbolje godine i to je to.. ovo ne nešto nalik onom Milanu sa Sedorfom Pirlom Gatuzom iz 2011., vidiš ti da je to suva klasa ali brojka kaže svoje .. i Mora se menjati, evo prost dokaz sad sa Sosiedadom prvo poluvreme, nijedna šansa, 2 izuzetna gola van 16 ali nije to sto se traži
E
Erko
pre preko 4 godine
Još s početka sezone njima je izgleda glavni cilj ove sezone La Liga posle ove pobjede su korak bliže cilju. A da promjene trebaju to si u pravu jer dosta njih ide na ljeto.




.jpg.webp)



