Komentari na vest
Realov ultimatum neodlučnom Mbapeu: Sad ili nikad
L
Lažni car
pre preko 4 godine
Kaiš pa preko dupeta... Sirotinja, a glumi mangupa.
M
Maree878
pre preko 4 godine
Koja je kvota da idr u Siti? Garatovana borba za titulu. Top 4 siguran, garantovana borba uvek za ls, tim smrti, lara na pretek, liga najbolja; ode on u Siti, da toliko zeli u Real vec bi potpisao, takodje vazibi za psz, potpisao bi 100 ugovora do sad...
z
zar
pre preko 4 godine
stvarno postoji njuska koja veruje da ce ovaj mali zaigrati za Real madrid u trenutku kad spanska liga kliza ka provaliji u trenutku kad spanija mozda prvi put nece imati tim u cetvrtfinalu lige sampiona i to nakon ovog sad kad je na delu uzivo video koliko bi taj real bio korak nazad u odnosu na psz,ljudi pola nisu presli u toj utakmici.Kao ide zbog benzeme koji ima 34 godine i pitanje je trenutka kad ce ga real oterati.Lupajte minuse ali tako real radi oterate ko smece mogli su ramosa mogli kasiljasa e pa moci ce i benzemu
M
MadKnight1974
pre preko 4 godine
Samo kad se pojavi u nekom trećem timu tipa City Liverpool ili sl... biće zanimljivo...
S
Svejeisto
pre preko 4 godine
U jednom momentu činilo se da mali ima stvarno san da zaigra za real ali ništa od toga izgleda,samo boosta bankovni račun,dobiće veću ponudu i od reala i od psga i to je i hteo
E
Erko
pre preko 4 godine
🇫🇷 At Real Madrid there's no worry regarding Mbappé's signing in the summer but they understand that PSG are pushing for Kylian's renewal one last time. @GoalEspana Toliko o tome Real Madrid je miran u vezi Mbappéa.
N
NARAVNO
pre preko 4 godine
da mu PSG daje dvogodisnji ugovor kako bi ga mirno zavaljali na leto. Ako ga toliko vole, zasto mu ne daju bar cetvorogodisnji?
G
Gost357
pre preko 4 godine
Ma tvrdi pazar malo mu para hoce jos. Ne znam sta je vise sa ovim pohlepnim svetom. Ne volim da citiram bil gejca ali covek je u pravu. Kad imas milijardi isto je kao i da imas 10milijardi. Jer sve sto mozes kupis sa deset mozes i sa jednom. Tako i mbape daju mu 40mil on bi jos. Pa sta ce ti rodjace primao 30mil 40 ili 50 isto je.. sa tim parama imace i tvoje praunuce da zive lagodno i da ima svd sto pozeli








