Komentari na vest

REZZIME DANA (nedelja): Omanuli samo Vila i Lion

Asani Avni

pre 20 dana

Losi parovi, tesko pogoditi

ivanovicg09@gmail.com

pre oko 2 meseca

I jedna tekma obara tiket

gorandavinic1974@gmail.com

pre oko 2 meseca

arsenal je trebao nereseno da igra.cist gol su ponistili vest hemu.ovi iz vara su sve prebacili na glavnog sudiju koji je svojom greškom odlučio prvaka engleske.inace svaka cast na Komo

Elvis Fejzic

pre oko 2 meseca

Arsenal se provukao, Roma zasluzuje da igra Ligu Šampiona, ali Fabregas čuda radi sa Komom. Barcelona nikad lakše nije uzela titulu

K1K1

pre oko 2 meseca

✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️
m

mixica

pre oko 2 meseca

Losi parovi bili u nedelju tesko za pogoditi

Zivot je igra

pre oko 2 meseca

da su samo dva para kao što kažete nego mnogo mnogo više Omanu