Komentari na vest

REZZIME DANA (petak): Real(no) je mog(l)o malo bolje

FDG

pre 3 meseca

sta je kockariii 1.4kv pala aaaa?
n

nnovak

pre 3 meseca

I na svih 14 pogodjenih parova,ja se PONOVO uhvatim za Belorusiju,dobro mi 1.45 2+ na celoj i naravno 0:0 poluvreme i kraj 0:1

FDG

pre 3 meseca

druze pomesao si sajt, na mozzap pa tamo njafte

Zivot je igra

pre 3 meseca

ustani real
V

Vladica1983

pre 3 meseca

bas tako

Drogos Miladinovic

pre 3 meseca

nije malo , no mnogo!!

Samo-jako

pre 3 meseca

Loš dan