Komentari na vest

Rezzime dana (sreda): Krenulo je prilično dobro...

j

jokabejbe

pre oko 2 sata

ja mislim da ce i na dalje dobro da im ide

meda rashord mar

pre oko 4 sata

Svaka im cast bre