Komentari na vest

Rezzime dana (sreda): Ludogorec vas opekao i izvesno predao krunu, nije vredela opklada na Norvežane

d

dekirambo

pre 2 meseca

Pokusao sam da izbegnem Arsenal...ali ipak sam tipovao na pobedu... Igrali za sebe...proracunato...peh...

Ivan Nikolic

pre 2 meseca

Arsenal toliki favorit na početku sezone sada toliki krš da je to strašno iskreno Bio sam za njih ali počeli su stvarno loše da igraju
K

Komri

pre 2 meseca

Ove nedelje bas dosa cudnih rezultata. Recimo RFS odigras 2+ prvo poluvreme, daju gol u drugoj minuti i onda celo poluvreme nista. Posle toga kineze ista igra padne gol u 6 minuti i opet nista vise

nemanjaa1712

pre 2 meseca

Arsenal treba izbegavati u svakom smislu ;)
n

nnovak

pre 2 meseca

Ubio me Bodo,spasao me Bajern,hvala sudijama u suštini...
m

milan62611

pre 2 meseca

Bugari su uvek nepredvidivi

nikoladj789

pre 2 meseca

Arsenal najveca prevara od ekipe