Komentari na vest

Rezzime jučerašnjeg dana (sreda): Atletiko sprečio savršenih 10/10

Izbistanin

pre 3 meseca

Srušila me Barsa a smatrao sam da je najveća sigurica.Bar da je bilo golova.

Zivot je igra

pre 3 meseca

tuga iskasapise igrače

nikoladj789

pre 3 meseca

Katalonci pare izbacise iz dzepa sigurne....
d

dr.nadja

pre 3 meseca

Lep dan, za vas

Lepaleka123

pre 3 meseca

Ovi katalonci me obaraju po ko zna koji put

Aleksandar Vulovic

pre 3 meseca

Ajmo atletikooo

456 Stefan

pre 3 meseca

Nema ko nije igrao na Barsu, da li na golove ili pobedu, a ono ništa?!

Aleksandar3006

pre 3 meseca

srušio me Partizan. Kad očekuješ da izgube oni dobijaju 6 za redom a kad treba da dobiju oni izgube od jednog od najgorih timova lige

nemanja gasevic

pre 3 meseca

bice tu okrsaja jakih

Petar Delpaj

pre 3 meseca

Dobi li bonus bodove