Komentari na vest

Rezzime jučerašnjeg dana (sreda): Kapa dole PSŽ-u

Dzeladija

pre oko 2 meseca

da rezimiram i jucerasnji dan,minus,ali je plus odeee sve sa racuna ahahah

sikm1

pre oko 2 meseca

psg osvaja, bice dobro finale.
J

Jakov23

pre oko 2 meseca

Arsenal dobija u finalu

Mozzakomentator

pre oko 2 meseca

bravo za psz sve cestitke

Tubic

pre oko 2 meseca

Псж нови шампион.
d

dekirambo

pre oko 2 meseca

Vise se ocekivalo od Bajerna. PSG je novi - stari sampion!