Komentari na vest

Rezzime jučerašnjeg dana (subota): Od Bajerna ovo niko nije očekivao...

D

DarkoKi

pre preko 4 godine

Meni je prosto neverovatno da United je sebi dozvolio da ima najstariji par napadaca u PL (Ronaldo,Kavani) Njima treba Napadac koji je kompaktniji sa krilima i mladji,i najbitnije dobar zadnji vezni koji ce raditi prljav posao u denfanzivi i povezivati odbranu i napad.Da i Megvajeru skinuti kapitensku traku jel ocigledno nemoze da se nosi sa pritiskom,Cak bi i Mektominej obavljao bolje od Megvajera.I naravno na leto dobar Trener sa autoritetom.