Komentari na vest

Rezzime jučerašnjeg dana (utorak): Bilo je i ovako i onako

Drajf Style

pre oko 2 meseca

Dobra utakmica.. Igra je bila na nivou
n

nnovak

pre oko 2 meseca

Novac nam je uzeo Hajduk. I dok sam živ više na tiket ne ide!

nebeknesa2018@gmail.com

pre oko 2 meseca

Od svih utakmica najigraniji juce,najbolja utakmica bila je u italiji. Inter i komo. Navijao sam za Komo ali definitivno nemaju srece sa Interom. Kao i u prvenstvu vode 2:0 i izgube tako i sinoc. Steta.