Komentari na vest

Rezzime jučerašnjeg dana (utorak): Englezi žestoko podbacili

M

Miloslegenda

pre 40 minuta

i sta posle da se pogodi, nemoguce.
V

Veljabatica

pre 44 minute

sta bi sa Hrvatima , bravo
b

bojana23

pre oko 1 sat

jja ne znam da l iko moze da pogodi sta
A

Anica23

pre oko 1 sat

opet nista, ne mogu da ubodem
d

deks76

pre oko 3 sata

gana odlična i u odbrani i u tranziciji,kolumbija i hrvatska na foru .

Mozzakomentator

pre oko 4 sata

niko mi nije doneo novac