Komentari na vest

Rezzime jučerašnjeg dana (utorak): Sasvim solidna priča

V

Vladica1983

pre 3 meseca

Na misisce
P

Predrag Petrovic

pre 3 meseca

ja sam igrao aresenal 0:0 tr ...

Zivot je igra

pre 3 meseca

Realno moralo je doci na arsenal gg....dzaba sviraci

Zivot je igra

pre 3 meseca

Ma da kako za koga cekao sam na arsenal 2+ ug

Zivot je igra

pre 3 meseca

Sve zivo sporting izbusi