Komentari na vest

Roman Abramovič se zvanično povukao i Čelsi prepustio humanitarnoj organizaciji

x

xaaxxakonacno

pre preko 4 godine

topi se znaci polako ali sigurno plastika....
n

nista drugo nego

pre preko 4 godine

engleska gov...
G

Glupo pitanje

pre preko 4 godine

A, šta ćemo sa Marijom?
A

A sad adio

pre preko 4 godine

Povratak u realnost napumpanog kluba i navijača

Dako Kundacina

pre preko 4 godine

A sta su ostali... Ne mlati drzi se cucle i pelena

Dako Kundacina

pre preko 4 godine

A sta su ostali... Ne mlati drzi se cucle i pelena
C

Cvajta le

pre preko 4 godine

Kako došlo tako i otišlo. Ljubav se kupiti ne može
s

samosankcije

pre preko 4 godine

pozdrav okupatori , donji ste na svim frontovima
G

Gost245

pre preko 4 godine

To je ta zapadna demokratija, prave probleme coveku samo zato sto je Rus, pa mora da izvodi ovakve manevre.
N

Nenad1246

pre preko 4 godine

Jeste samo zbog toga što je rus.
Г

Гишка

pre preko 4 godine

У преводу: Енглези: Реци да је Путин пе*ер или ти одузимамо све! Роман: Ај донт спик инглиш.
N

Nenad NBG

pre preko 4 godine

Sve je uspeo sa Čelzijem, ali jedno nije. Imao igrača zbog kojeg je kupio Čelzi, Đanfranka Zolu...
M

Mbzm

pre preko 4 godine

Ko je taj anonimus
1

1905

pre preko 4 godine

Samo na papiru, Roman je i dalje vlasnik i nece prodati klub 100%, kako pisu pouzdani novinari. Politika i sport... no-no
T

TheMladen

pre preko 4 godine

Zapad: nemojmo mešati politiku i sport! Isto zapad:
D

Dino Mehmeda Mujkic

pre preko 4 godine

Terza, reaguj.
s

simicmacan

pre preko 4 godine

Ovo me podseca na ono kad se Arkan povukao i prepustio Ceci da vodi Obilic
G

GostLazar

pre preko 4 godine

Zvezda te ceka Romane brate nas. Samo da Terza napusti u maju klub, pa da ulazes u nasu Zvezdu
f

franjo24041902

pre preko 4 godine

konacno!🤣😅😂

Deniz

pre preko 4 godine

Čelsi će voditi Ruskinja kanadskog porekla, Marina Granovskaia i Petar Čeh. Roman ovo radi da bi zaštitio klub od oduzimanja. Marina je proglašena najmoćnijom ženom u fudbalskom svetu. Roman je uradio politički potez.
Z

Zmi Zmi

pre preko 4 godine

Da mu oduzmu svu imovinu u Engleskoj, a kako i zasto, na osnovu cega? To je drugari u America nemoguce, kako bi se napario da samo neko pokusa, privatna svojina je svetinja ljudi.
Г

Гишка

pre preko 4 godine

Светиња на западу док те не прогласе за недемократу или како се то некада на истоку звало 'контрареволуционара'
f

fizioterapeut92

pre preko 4 godine

Jel moguce da je bata imao 36 godina samo kad je pazario Celzi? HAHAHAHAHHAHAHAHA... ovde u 36 masa ljudi ceka babinu penziju da zategne nesto sitno na kladzi.. didi
R

Rodman1986

pre preko 4 godine

I ja sam o tome razmišljao i uđem u komentare da to napišem i vidim tvoj komentar. Ja imam sad 36, imam dobar posao, zanimljiv, radim što volim, ali još 1000 godina da radim ne bi mogao kupiti ni neki klub iz 6 ranga takmičenja u Engleskoj.
d

drobilica kicme

pre preko 4 godine

to je ta prepoznatljiva britanska demokratija.
T

TiP

pre preko 4 godine

Roman tata 5 koraka ispred, ja sam cuo pricu od jednog naseg coveka, hoce govna da mu otmu Celzi…
D

Drvo

pre preko 4 godine

Ucinise histericni gov..ri is Engleske da mi cak i ovaj lik postane delimicno gotivan :)