Salvador prvi prošao grupu, drugi gol kao skrivena kamera (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | čet. 15.07.21. | 03:31

Trinidad stigla kazna za promašaje – 2:0

Prva utakmica drugog kola Gold kupa i već jedna izvađena karta za četvrtfinale.

Mesto među osam najboljih na takmičenju rezervisao je Salvador, koji posle dve runde grupne faze ima svih šest bodova. Večeras je bio bolji od Trinidada i Tobaga sa 2:0, čime je rivalu ostavio težak zadatak da proba u poslednjem kolu preko Meksika da dođe do druge faze.

Bio je Salvador bolji od Trinidada u svim elementima igre, ali su crveno-crni imali dovoljno dobrih prilika za gol kojima su mogli da zakomplikuju utakmicu.

Gol koji je otvorio vrata pobede Salvadoru postigao je Žairo Enrikez, čiji je udarac sa roglja šesnaesterca pogodio kontra ugao. Imao je Žairo još dve dobre prilike da reši meč mnogo pre 90. minuta...

Sve je bilo otvoreno do poslednjeg minuta regularnog dela, a onda je postignut gol kao iz neke skrivene kamere. Teško je opisati šta se sve dogodilo ispred mreže golmana Frenderupa, najbolje je da pogledate.