Bolonjin Musa Barou protiv Milana (©Reuters)
Bolonjin Musa Barou protiv Milana (©Reuters)

Šansa za rezervaciju mesta u Mozzart avionu za Katar: Rajo Valjekano i Bolonja za prekid loših serija i najveće kvote na svetu

Vreme čitanja: 3min | pon. 11.04.22. | 11:42

Nigde nećete naći veće

Počinje nova nedelja, a kladioci ne moraju da brinu. Ovog ponedeljka u ponudi ne manjka zanimljivih utakmica, te su bukmejkeri Mozzarta za danas bili široke ruke i ponudili najveće kvote na svetu kada su u pitanju dva meča. Po jedan iz španske Primere i italijanske Serije A.

U pitanju su "kečevi" na Rajo Valjekano i Bolonju, koji će uvek biti največi na planeti. Oba meča možete da gledate uživo na sajtu mozzartbet.com, a dovoljno je samo da se (besplatno) registrujete.

Izabrane vesti

Fenomenalno je Rajo Valjekano otvorio sezonu, jedno vreme se činilo čak i da bi povratnik u prvu ligu mogao da se bori za plasman u Evropu, ali u poslednjih nekoliko meseci jednostavno stvari idu veoma lošim tokom. Iz poslednjih 10 prvenstvenih utakmica Rajo Valjekano je sakupio svega tri poena, ne zna za pobedu u Primeri u 2022. godini. Crni niz će probati da prekine protiv Valensije, koja je glavnom verovatno već u finalu Kupa Španije i utakmici sa Betisom. Valensija je prebacila sav fokus na taj meč, jer to joj je i poslednja prilika da se domogne Evrope. Kroz Primeru će teško, šestoplasirani Real Sosiejdad je udaljen 13 poena. Slepi miševi su vezali šest utakmica bez poraza u svim takmičenjima (četiri pobede i dva remija), Rajo 10 mečeva bez pobede. Da li je vreme da se oba niza završe? Prvi susret Valensije i Raja ove sezone na Mestalji, krajem novembra prošle godine, završen je 1:1.

BOLONJA - SAMPDORIJA (PONEDELJAK, 20.45), KEC 2,35

Kroz težak period prolaze fudbaleri Bolonje. Siniša Mihajlović je morao da se vrati u bolnicu, da nastavi borbu protiv leukemije, a rukovođenje ekipom je u veoma delikatnom momentu u sezoni upalo u ruke Emilija De Lea. Uspela je Bolonja da se regrupiše, da u prošlom kolu odigra 0:0 sa Milanom na San Siru. Lep rezultat, ali bio je to međutim četvrti uzastopni meč na kojem Bolonja nije dala gol, a peti na kojem nije pobedila. Svakako za sada ne mora da brine za opstanak, osam kola pre kraja ima 12 bodova više od Venecije i utakmicu manje. Ipak, ne bi joj škodilo kada bi upisala i neki trijumf, da vrati samopouzdanje. Sampdorija je lošije rangirana od Bolonje, ima pet poena manje i mnogo više brine da je Venecija, Đenova i Kaljari ne stignu. Bolonja tradicionalno igra dobro protiv Sampdorije, pobedila ju je na poslednjih šest okršaja. Đenovljani nisu osvojili neki bod u duelu sa njima još od 2018. godine. U jesenjoj polusezoni bilo je 2:1, gol za pobedu je postigao Marko Arnautović u 78. minutu.

NAPOMENA: Kvote su podložne promenama, ali će u svakom trenutku u Mozzartu biti najveće na svetu.

-------------------

Misliš da poznaješ fudbal bolje od drugih? Mozzart Prognozzer ti pruža šansu da to i dokažeš i osvajaš vredne nagrade svake nedelje! Odigraj odmah potpuno besplatno!

--------------------


tagovi

najveća kvotaPromo kvote

Sledeća vest