Komentari na vest
Šarić poništio Terzićevu lepoticu za remi u Lazarevcu
Z
Zvlat BG
pre gotovo 2 godine
Luneta nema u Strazburu! Bio je u Beogradu! To je to?
p
pčelar
pre gotovo 2 godine
Ѕve će to za Napredak doći na svoje mesto,ne može se i protiv sudija,protivničke ekipe,Nenezića koji sanja o tome da Napredak ispadne a da ubaci svoj Trajal...
C
Cefzil
pre gotovo 2 godine
Plavi Stevanovic je nedorastao. Pregazilo ga je vreme i misli da ce na konto imena da radi i pravi rezultate. Pocetnik iz Imt-a ga je nadmudrio. Mnogo mladih i vrednih trenera ima, ove starije je pregazilo vreme.
T
Tarzan
pre gotovo 2 godine
Suština svega je u nedorasloj trenerskoj struci u Srbiji! Srpskim trenerima još niko nije objasnio kako treba da izgleda ekipa i kako da stvore ekipu od mladih igrača! Druga suština srpskog fudbala leži u privatizaciji a treća suština leži u broju klubova u SLS (10 maksimum). Četvrta suština srpskog fudbala leži u nedoraslim Afrikancima koji klupskom rukovodstvu služe samo za ugradnju u ugovore!
D
Dzon sina
pre gotovo 2 godine
Nenezicu nije ti valjao Gacinovic i igraci koji su ti doneli plejof, zato sad skupljas po bod protiv IMT i Panceva, kad dodju jaci ides na dno tabele i ispadas iz lige
K
Kmeeek
pre gotovo 2 godine
Nemoj tako, A Beli Stevanović? Trenerčina. Vidiš kako on iskusno skuplja bodove. To je ta partizančekova škola
P
Proveri
pre gotovo 2 godine
Nije valjao jer čovek maltretira pojedince. Iza kulisa su mnogo teške stvari.
Z
Zvlat BG
pre gotovo 2 godine
Plavi Stevanović
Z
ZarNapredakNijeDomacinUHumskoj
pre gotovo 2 godine
Sada bi bilo lepo da neko objasni zašto Napredak nije bio domaćin u Humskoj na stadionu vojske?Ispada da su poklonili bodove crnima zato što im na klupi sedi čovek koji navija za crne dečke?Posle devet komada crne treba ugasiti i stadion vojske dati nekom klubu koji ga zaslužuje:)))
S
Sf
pre gotovo 2 godine
Ne, treba da se objasni zašto Napredak nije bio domaćin partizanu u Lazaravcu kao što je sad bio protiv IMTa. Već je poklonio partizanu 2 domaćinstva. Ne čujem Šamrok Stanoja da se buni i piše saopštenja. Po njemu je to regularno.
Z
Zvlat BG
pre gotovo 2 godine
Zbog zvaničnog podjebavanje Partizana preko zvaničnih naloga kluba! I posle raskida ugovora su nastavili sa istim "teniskim" rečnikom!
Z
Zekica
pre gotovo 2 godine
Plavi Stevanovic ne moze da vodi Bazdarevac. Covek se brani sa 7 igraca svaku utakmicu
Z
Zvlat BG
pre gotovo 2 godine
Negledljivo! P.S. Lalat se vraća! Cirkus je spreman!
Z
Zmagole
pre gotovo 2 godine
Gde se vraca?
s
sredio plavi
pre gotovo 2 godine
svom jsd - U - da ima navijače na jna i da mu da tri boda a posle će napredak da kuka u borbi za opstanak kad mu budu falila baš ta tri boda.
B
Brdo
pre gotovo 2 godine
Čukini omladinci

Steci Syto
pre gotovo 2 godine
a kako to da napredak nije igrao humskoj? zar nije bila prica za malu decu da ce napredak celu jesen igrati kao domacin na JNA?
Ф
Фералпи
pre gotovo 2 godine
Истерали их јер су их Крушевљани на фејсбуку спрдали за крај првог сета након што их је развалио Кијев 6:2 хахахахахахах
S
Sszz
pre gotovo 2 godine
Tuga od fudbala. Posle se pitamo što ispadamo od Bara.
r
re
pre gotovo 2 godine
Bar je lijep grad za razliku od Lazarevca i ovih okolnih Surdulice Krusevca...
G
Gost Rajder
pre gotovo 2 godine
@Re Bar jeste lep vrad, ali Mornar je igrao u Podgorici, koja je najružniji glavni grad u evropi i u top 10 ružnih gradova ovako...
к
коњ
pre gotovo 2 godine
ово јуче је срамота, јача екипа омладинаца би победила и једне и друге, Боже помози
s
sn09
pre gotovo 2 godine
Sramota koliko loša utakmica.
Г
Горан Гоги
pre gotovo 2 godine
Од 30так играча којимсу данс играли.... нису ни за ливаду уз пиво да играју.... СТРАШНО
N
Ne osuđuj
pre gotovo 2 godine
Obožavam ova “stručna lica” koja mačku sa praga šutnula nisu pa oni “znaju” ko je za livadu… sramotno je to su nečije porodice koje rade svoj posao kako im je rečeno i kako su postavljeni.








