Komentari na vest

Saša Ilić: Potrebna su nam još četiri pojačanja, moramo da poradimo na odbrani

T

Teodora77

pre 12 minuta

i 10 ti je malo da dovedes.
с

серМудро.

pre 13 minuta

Прошле сезоне бебе, ово оно, милиони у најави, деца кидају али им не дају...шта би сад са децом која кидају али им не дају, од ове сезоне заборавили играти фудбал или шта??? Цео тим промењен, а они били најбољи на свету бар по писању моцарта и навијача, па да ли сте ви нормални, што мењате најбоље... Стигао тренер гробар, није звездаш као претходни, најбоље бебе на свету и ето резултата... Ј БТ стигао гробар, а оно цео тим променише... Мора да је по наређењу "зна се кога"... Ајд у здравље, а мало више у памет, ово су сулуде теме... мени кад је нешто добро не мењам, а тек најбоље...
s

spitfire

pre 15 minuta

bice paetizan opet treci ako se nastavi sa ovom politikom

Aleksandar3006

pre 16 minuta

Sale je tu gde i treba da bude samo se bojim da je doveden da kao velika legenda Partizana bude štit ovoj upravi, da se sakriju iza njega. On je trenutno jedini čovek u Partizanu kome Grobari veruju.

Zeljko 11

pre 17 minuta

Dace bog da naprave neki tim ove godine, znacice za Srpski fudbal i to mnogo...

micaredstar72@gmail.com

pre 24 minute

a da dovedes jedno 83 pojacanja mozda ali mozda drugo mesto bude sigirno
F

Fanste933

pre 35 minuta

ima ih većina ali moraju da potraze

Aleksandar Bezbradica

pre 38 minuta

idemo Sale napred oformi tim koji će vladati srpskim fudbalom u narednoj deceniji

Marks88

pre 41 minuta

sretno najveci, brz pritiska
T

Trebinje

pre oko 1 sat

Ajdeeee! Otimaj Sale namestenu titulu!
P

Pavlovicmp

pre oko 1 sat

Krenuli su na vreme da prave tim, e sad kako će da ispadne...

rising999phoenix@gmail.com

pre oko 1 sat

Uh koji nivo komentatora je ovo....

Slobodan Ristovic

pre oko 1 sat

sasa ilic kraljina

Slobodan Ristovic

pre oko 1 sat

legenda sasa ili
g

grb slo

pre oko 1 sat

podrska Saletu 22

human

pre oko 1 sat

Potreban je ceo tim, a ne 4 igrača

Zoran Pavlovic

pre oko 2 sata

Sale će uvesti partizan u grupnu fazu!

M. K.

pre oko 2 sata

Sve ce to narod platiti.
G

GostTT

pre oko 1 sat

Odakle Zvezdi pare u periodu od 2005 do 2015 godine kada 10 godina nije igrala Evropu i nije pravila velike transfere? A svake godine je imala budžet i borila se za titulu i uzimala trofeje. Ko o čemu....
V

Vesna5588

pre oko 2 sata

Odakle novac za sva ta nova pojacanja, samo cetiri nije puno ali neko mora to da plati.
G

GostTT

pre oko 1 sat

Odakle Zvezdi pare u periodu od 2005 do 2015 godine kada 10 godina nije igrala Evropu i nije pravila velike transfere? A svake godine je imala budžet i borila se za titulu i uzimala trofeje. Ko o čemu....
B

Baća Espino

pre oko 1 sat

GostTT@ Ne laži! Boško Janković je prodat u Majorku, Biševac u Lans, Basta i Luković u Udineze, Nenad Kovačević u Lans, Filip Đorđević u Nant, Nenad Tomović u Đenovu, Nenad Milijaš u Vulverhempton, samo je Nikole Žigića u Rasing Santander prodat za 6 miliona evra, Marko Pantelić u Hertu, Mustafa Stojković u Nant, Deki Milovanović u Lans, Marko Grujić za 7 miliona u Liverpul.... Niko ne laže kao navijači Partizana.
G

GostTT

pre 33 minute

@Baća Espino Evo da ti odgovorim, tebi stubu istine i pravde. Svi ti transferi koje si pobrojao zajedno nisu 60 miliona evra. Zar ti misliš da se svi mi kopčamo na leđa pa da verujemo da je Zvezda živela 10 godina od 60 ili 70 miliona evra kroz transfere? Pa to je 6 ili 7 miliona godišnje. A gde su plate, održavanje, dovodjenje igrača? Ti misliš da smo mi šuplji na vrhu glave? Koliko po tebi treba još miliona da sipa država u Zvezdu i koliko god još treba titula da vam se namesti da bi vam to ublažilo vaš bol od onih 6 uzastopnih titula Partizana? Da li treba da se mi ugasimo i nestanemo i da se reprezentacija Srbije nazove Zvezdina reprezentacija sa Zvezdinim grbom da bi vi napokon bili zadovoljni?

Aleksandar Virijevic

pre oko 2 sata

Dobar posao radi Saša Ilić.
!

!!!

pre oko 2 sata

Koliko Jos državnih miliona treba ovom projektu
j

jedno

pre oko 1 sat

7 do 8 puta manje nego crveno belom projektu.
I

IstineRadi

pre oko 2 sata

Citiram Saleta.Crvena zvezda u poslednjih nekoliko godina je dominantna, trudimo se da se primaknemo. Ipak dobri Sasko bice cela decenija i vise godina. Molim Mozzart da na svaka tri meseca i manje zbog istine i razvoja dece i omladine da objavljuje statistiku medjusobnih utakmica u Jugoslaviji pa i Srbiji ova dva tima kao i sampionata i kupova uzetih. O titulama prvaka Evrope i Sveta necemo kao i o finalu KUPA UEFA i dva polufinala Kupa Sampiona. Ponavljam sto cesce. Inace Sale je ok lik.
G

GostTT

pre oko 1 sat

Evo dobro legendo vi ste apsolutni šampioni u svemu. Šampioni Svemira! Evo priznajemo vam. I šta ćemo sad? Ne navijamo mi niti generacije koje dolaze za Partizan zbog nekih trofeja. Evo vama sve. Ionako ste navijači rezultata a ne kluba. Bari pominjete od kada znam za sebe. Mislim da mi treba na svakoj objavi o KK Zvezda da pišemo komentare kako smo osvojili EL što vi nikada niste. Da vam to nabijamo na nos dok ste živi. Na svakoj objavi vezanoj za košarku.
U

Uncledrew

pre oko 2 sata

Potrebno vam je 16igraca i drugi ljud u klub i jedno 40miliona da stanete na noge
-

- DA LI JE POZNATO? -

pre oko 2 sata

A kad će ta pojačanja koja donose ekstra kvalitet stići, s obzirom da je prošlo 14 dana od prozivke, a PFC iza sebe ima najsramniju polusezonu u klupskoj istoriji?

Sijanda Ksulu

pre oko 2 sata

Ceo tim treba menjati

nba

pre oko 2 sata

bice to ludo i nezbaoravno iskustvo ali za nesto vise trebace mnogo znanja i srece
b

batabane

pre oko 2 sata

Ne razumem zasto za pocetak ne vratite Ivana Vasiljevica iz Spanije.Znam da to nije najbolji potez,ali znam i da nije los potez,a i da je sigurno njjeftiniji.Stvarno je zimus na one dve pripremne utakmice decko pokazao da vredi,i po meni bolji od Milica a pogotovu od Milovanovica i Djurdjevica.Cak mislim i da je klasa za njih.Ali taj l.bek je kljucan nedostatak.Tu stvarno treba dobar igrac.Ako ne nadju nista,ja bih isprobao i Zubairua,pa Seka,koji bi iz drugog plana ,gde bi imao vise prostora,naprosto gazio protivnika.

JEJICA

pre oko 2 sata

Sale bi bio pojačanje kada bi igrao
s

samo

pre oko 1 sat

On je bio prosecan i sa 20 godina.
b

bbgarko

pre oko 2 sata

Pa proradite ne znam sta cekate napravite dobru ekipu

FC RED STAR

pre oko 2 sata

Sale,teška je priča...Veruj mi
O

Opp

pre oko 2 sata

Zamolio bih nekog novinara, ako ima ijedan profesionalac među njima, da na konferenciji upita Ilića i Lazovića, po kom kriterijumu se u klub dovodi rezervni napadač Volfsbergera, pritom stranac koji je imao lošu prethodnu sezonu. Eto, nisam pametan, ko nam je njega predstavio i uvalio kao pojačanje?!

PFC_DR

pre oko 2 sata

Sale je skroz realan i prica ono sto i svi mi vidimo. Ako prodamo nekog, a jedino su za sad interesantni Ugresic i Vukotic, onda nam stvarno trebaju 4 igraca. 2 na sredini da ih zamene plus levi i centralni bek. I naravno opet na nasim vestima gomila skupljaca perja. Ja ne razumem tu njihovu patolosku potrebu da izbacuju svoje frustracije ovde. Ja na primer ne citam vesti o njihovim klubovima a tek ne ostavljam komentare. A oni vise ovde...strasno kakvi kompleksi.
s

samo

pre oko 1 sat

Nije to frustracija,nego vas zezaju,a imaju i zasto.

Zoran Jeremic

pre oko 2 sata

Zameni ceo tim,imas uzora u KK
X

XXL

pre oko 2 sata

Kaze Sale da klub generalno teži najboljem a posle toga klub velicine Partizana ima ambicije pitanje koliko su realne. Mislim da ne treba nista očekivati da je to najbolje, realno takva je situacija da je Zvezda nedostižna i treba da prodje dosta vremena da bi moglo da se joj se parira. Znaci u narednom periodu borba za drugo mesto sa Vojvodinom ako država bude davala pare a davaće dok je kod na vlasti ova garnitura.

Sterlings Braunfels

pre oko 2 sata

Odlično zapažanje salete dovedena 4 ofanzivna igrača ako se pojača odbrana adekvatno nebi trebalo da bude problema plasirati se u Ligu konferencija Partizan je nosioc do kraja.

Steksus123

pre oko 2 sata

Verujem u Saleta, verujem u ovaj Partizan. Mislim da cemo biti najbolji, bolji nego 2017te, imam dobar osecaj, uzbudjen sam jako i jedva čekam da krenu utakmice i da uzivam u lepršavoj igri naseg Partizana
J

Jakov1503

pre oko 2 sata

Ajde Sale pokidaj sve!
m

majster

pre oko 2 sata

Potrebna su jos dosta pojacanja da bi bili konkurentni
M

Majamaki3

pre oko 2 sata

Lose stoje finansijski a sad kupovina brdo igraca
M

Majamaki3

pre oko 2 sata

Odakle im sada toliki novac
M

Majamaki3

pre oko 3 sata

Napad je najbolja odbrana
B

Boka85

pre oko 3 sata

Ha ha samo još 4
K

Koga vi lazete

pre oko 3 sata

I svi ovi strani Igraci igraju za 20.000 evra Maksimalnu platu jel?
M

Milojko Arsenic

pre oko 3 sata

Studenti sa matematickog fakulteta su vec par puta javno apelovali da se pokrene diskusija koliko nas gradjane mesecno odnosno godisnje kosta finasiranje najgoreg taloga od drustva u Srbiji, jugoslovensko sportskog drustva partizan jer po apru samo je nogometni klub oteo 40 miliona evra
G

Gost555

pre oko 3 sata

Sale daj stopera (Maras ili Radovanovic), levog beka (Nastic) pa da ova ekipa zalici na nesto posle duze vremena.
j

jocy9933

pre oko 3 sata

Bice odlicna ekipa nema sta
P

Peki30

pre oko 3 sata

Sve se javljaju iz komsiluka komentatori Partizan doveo na pozajmicu i za sicu, smeta im im koji ne kosta ko arnautoviceva godisnja plata koju je isplatio tako sto je na 28 utakmica dao 8 golova. A gasprom im isplatio za 15 god jedno 100 miliona evra i oni se zale? Jad i cemer
V

VasoPG

pre oko 3 sata

Odbrana a? A ne treba nam igrač poput Ilića, Vukića, Moreire, Leonarda, Natka, Zahida? Treba neko da doda loptu tom balvanu Žeu. Trebaju nam igrači koji imaju tehniku, drže loptu.
B

Brdo

pre oko 3 sata

Partizan kaže živi od prodaje igrača
9

987

pre oko 3 sata

Samo jos 4? Nije to tako puno, sta je to, 8 novih igraca, moze drzava to da plati, nije problem.

Avalon Bg

pre oko 3 sata

Licemeru mali,kad bi zaposlio te dve sive ćelije,video bi koje pare mi dajemo,a koje vi...A to gde ste vi i gde smo mi,omogućio je vaš veliki vođa...
S

SAVET

pre oko 2 sata

Ukucajte u internet pretraživač: "Mali: Zvezdi 50 miliona više".
l

linija 465

pre oko 3 sata

Da li je tačno da je jedan mali iz Teleoptika odbio da potpiše profesionalni ugovor sa Partizanom jer mu navodno Vojvodjna i još neki klub nude više para. Zanima me da li je to zato što su roditelji željni slave pa za neki sitni novac tog malo momka izgube u 3 ligi Italije.?
B

Brdo

pre oko 3 sata

Možda im treba to više para, a Partizanu nije potreban takav tip igrača ili ne ume da proceni potencijal?
p

prdimiseguzici!

pre oko 3 sata

To je zbog Mijatovića, on je kriv i sada!

Shashank Singh

pre oko 2 sata

Istina je. čitao sam o tome.
J

Joksa1986

pre oko 2 sata

Jedan ide u Vošu(lijevi stoper) a jos bolji otisao u Zvezdu(mislim da se lijevo krilo u pitanju, reprezentativac).
I

I? Sta?

pre oko 2 sata

Iz partizana se isto ide u 3 ligu italije. Neka sa malo vise “srece” zavrsi u Benfiki B ili C, a mozda i u Radnickom iz Kg
I

I????

pre 42 minute

Sto da se dete prodaje ispod cene kad ga necene. A Vosa je trenutno bolja sredina.

dusann55555

pre oko 3 sata

Jos da vidmo odakle pare za sva ova pojacanja, 3 godine bez evrope i skoro nikog nisu prodali za neke pare
s

soko

pre oko 2 sata

O kakvim parama govoris od cetir igraca koja su dosla ni jedan cent nisu placeni a sto se tice plata osam igraca je otislo i ovi ce dobiti njihove plate.
F

Flaki

pre oko 3 sata

Da ne znaš da je bivši fudbaler, ovaj S. Ilić liči na one likove što piju ispred prodavnice.
C

Ceell

pre oko 3 sata

Državni mezimac ne prodaju nikog ali uvek magicno pronadju pare...
J

Jole 39

pre oko 3 sata

Ode dizel na 1000
R

RN

pre oko 3 sata

Gledajte da tim igračima, koje planirate da dovedete, menadžer bude onaj Ristić...da ne kvarite dosadašnju praksu. P.S. Od kada se Mijatović povukao više niko ne pominje Natha i njegovo angažovanje u nekoj ulozi. Natho nije u kumovskim vezama i kao takav ne ispunjava osnovni uslov.
H

Heroess

pre oko 3 sata

Samo dovodi sve ce to narod da placa
M

Mile led

pre oko 3 sata

Zato su studenti sa matematickog fakulteta vec par puta javno apelovali da se pokrene diskusija koliko nas gradjane mesecno odnosno godisnje kosta finasiranje najgoreg taloga od drustva u Srbiji,jugoslovenskog  sportskog drustva partizan, jer po apru samo košarkaški klub je u 2026 godini od kss dobio uplate u vrednosti preko 12 miliona eevravra
P

Pećko Pivo

pre oko 3 sata

Sa druge strane, studenti medicinskog fakulteta se uveliko bave tobom i tvojom potrebom da na svakoj vesti o Partizanu ostaviš ovaj komentar.
C

Cccctr

pre oko 3 sata

Jadni penzioneri srbije
E

Ehhh

pre oko 3 sata

0 prodaja a pojačanja samo dolaze dovode igrace koje moraju da se otkupe milionima a od lige konferencija ne mogu toliko da zarade da kupe sve
K

Kikula

pre oko 3 sata

Od lige konferencije+sponzori+karte,ne moze da se zaradi za polovinu budzeta partizana.Morali bi na to da prodaju igrace za 10ak miliona,da ne placaju nikakva obestecenja pa bi onda bili na nuli.A oni jos na to moraju sigurno 10ak miliona ove godine da daju za dospeli dug.Znaci ako sve ide idealno i rade kako treba,opet moraju da se snalaze za bar 10ak miliona

Nadja17

pre oko 3 sata

Ako trener trazi jos cetiri pojacanja, onda je jasno da vidi prostor za napredak u timu
Z

Zeno

pre oko 3 sata

Partizanu je potrebno da se što duže zadrži u takmičenju kako kvalifikacija tako i grupne faze Konferencijske lige. Prihod ostvaren od rezultata u navedenoj ligi je siguran i na vreme se uplaćuje klubovima, sve ostalo kasni. Zbog toga su potrebna pojačanja, trenutni sastav ne garantuje zadovoljavajuće rezultate

Bojan76

pre oko 3 sata

Ilic je realno sagledao situaciju i jasno porucio da posao jos nije zavrsen

mozzart-gost

pre oko 3 sata

Sale priprema tim i napada titulu.