Sećate li se Tomasa Fibela?

Vreme čitanja: 1min | čet. 11.06.20. | 19:31

Bio je strelac za Ararat, ali je njegov tim poražen s 2:4

Sećate li se Tomasa Fibela, Francuza koji je igrao za Crvenu zvezdu u sezoni 2016/2017?

On sada nastupa za Ararat, a danas je postigao čak i gol za svoj tim. Međutim, njegova ekipa je poražena od svog imenjaka Ararata-Jermenije s 4:2 (2:1). Nije bivši štoper Zvezde uspeo da pomogne svom timu barem da dođe do boda.

Ararat Jermenija je slavila na kraju sa 4:2, a od toga je domaćin dao dva gola iz penala. Fibel je dao gol u 55. minutu, ali je u tom momentu njegova ekipa gubila sa 3:1 i bio je to samo tračak nade. Sve je dileme odgonetnuo Lima golom iz penala u 90. minutu i tako postavio konačan rezultat.

Fibel je posle Crvene zvezde igrao još za Anži, Palangu u Litvaniji, a od 29. februara je član Ararata gde je otišao kao slobodan igrač.

Ararat Jermenija ne zna za neuspeh na deset uzastopnih mečeva, što u kupu, što u prvenstvu, što je čini timom sa najboljom formom u zemlji. Mlad je tim osnovan 2017. godine, ali... Uspesi su tu.