Komentari na vest

Sergej o protestu navijača Lacija: Mi radimo naš posao, nemaju problem sa nama nego sa klubom

Katalonija

pre preko 4 godine

Imamo najboljeg veznog i najboljeg špica Serije A, nije loše... Bitno da žabari vredjaju kad ima nije po volji... Strašna forma naših igrača Sergej, Tadić, Mitar i Vlaha imaju 60+ golova i 30+ asistencija ove sezone msm, ludo čoveče...