Komentari na vest

Sevilja nikako da "zakuva" trku za titulu

A

Axaxaxa

pre preko 4 godine

Real ce biti prvak u Spaniji jasno je ! :)

Joco Inter

pre preko 4 godine

Real nikad lakše neće uzeti titulu jer realno Sevilja ne može biti konkurent za 38 kola, Atletiko je očajan ove sezone iako je imao realno najveće šanse kad se pogledaju timovi, a Barselona neka se udara u d**e ako izbori LŠ.
G

Gossst

pre preko 4 godine

Sevilla deluje kao ekipa koja, sa takvim igracima, i takvim rosterom, mora bolje! Iskreno, voleo bih da vidim nekog ozbiljnijeg trenera, sta bi napravio sa ovom ekipom.
C

Cinjenica

pre preko 4 godine

To je to za ovu sezonu.Ostaju borbe za Ls ostanak u ligi.Real M. zasluzeno ce biti prvak.