Komentari na vest

Siti kao proždrljivi lav, Sporting ponižen (VIDEO)

G

Gost666

pre preko 4 godine

Iskompleksirani Gvardiola se izivljavao nad sirotinjom. Nece osvojiti LS ni ove godine. Karma.
B

Bane15

pre preko 4 godine

Manci®...Sta znaci to "nama". Nisi los klub odabrao. Sigurica do trofeja ;) Kladim se da nisi cuo za njih pre deset godina.
K

Koan

pre preko 4 godine

Šta je to bitno ko je kad za koga čuo. Evo, ja sam čuo za Njukasl da je pre svetskog rata bio jedan od najuspešniji u Engleskoj. Da li ćeš sutra (kad budu bili najbolji) to reći i za taj klub?
F

FM

pre preko 4 godine

Draga gospodo, Herr Klopp ce se jos nesto tu pitati, a ne znam ni kako neko sme Bajern otpisati.
G

Gostasd

pre preko 4 godine

Nema vise gola u gostima, nista nije gotovo.
n

nedano

pre preko 4 godine

Kako su proigraki kako je Griliš odsutan.
x

xaaxxaa

pre preko 4 godine

ovi ljudi kidaju kako dobro igraju, neverovatno i to sve jos bez napadaca bukvalno cele sezone otkad im je aguero otisao..
G

Go

pre preko 4 godine

Kako bez napadača,stalno četvorica u završnici.
R

Random8

pre preko 4 godine

I evo konačno smo videli koji je najveći klub svih vremena u direktnom okršaju i to je klub Paris Saint Germain. Rekao sam da ova utakmica odlučuje i evo videlo se sve.
N

Nenad NBG

pre preko 4 godine

Sporting može da gazi ko kako hoće, njih je i moj partizan pregazio kao plitak potok u sred lisabona, a kamoli kudikamo jači siti. Oni nisu ničije merilo...
M

Manci®

pre preko 4 godine

"tvoj" jaki Partizan bi primio 10komada za 50% snage, prvo Partizan igra ko muva bez glave ,drugo smesno je da ga poredis na ovom nivou fudbala..
S

Sf

pre preko 4 godine

Decko, poredis Sportin od pre vise od 15 godina. Koji frakcijaski mozak i kompleks
K

Kelner

pre preko 4 godine

Trenutno igraju najbolji fudbal u Evropi, ne moš im uzet' loptu
F

Fejkir

pre preko 4 godine

Opet ce se usrat kad je najbitnije
B

BorivojeS

pre preko 4 godine

Siti moze da se dobije samo na jedan mec, dakle sva je prilika da ce se prosetati do finala.
m

moze

pre preko 4 godine

bajern da ih dobije i na 4 meca ako treba
B

Bel

pre preko 4 godine

Ovaj Bayern sa ovom trenutnom odbranom,malo malo pa prime 3,4gola...
K

Kakve su ovo

pre preko 4 godine

Zverine
L

Lagani

pre preko 4 godine

Majstori fudbala
R

Realno ljudi

pre preko 4 godine

Mesi,ubedljivo ali UBEDLJIVO najjjjgori na terenu u timu PSŽ_a. I da, ovo je već 5,6 tekma,gde je lik najjjjslabiji u timu. Forma mu je NULA,želja mu je NULA,motiv mu je NULA. Tu je zbog nenormalne love,to je jasno,ali onda neće moći sigurno do trofeja u Ligi Šampiona. Sramni Real 👎👎👎 Kakva je ono igra ? Sa pola terena, golmanu vraćaju??? Dođu na 30 metra od gola PSŽ _a ,a ka golu kreću Vinisius i Benzema,na 7,8 igrača Pariza 🙄 Žalosno. Jadno. Ono Real ???? Pa onako ne bi u Parizu igrao ni Čolov Atletiko. Umesto da šibnu gol u gostima,da urade ono,što u Francuskoj mnogo ekipa uradi PSŽ_u,oni bedno igraju na 0:0 ,a jasno ko dan,da je PSŽ 50% opasniji u gostima,pošto imaju nestvarno brze,hitre, prodorne igrače. Zbog ovakve bedne taktike,nadam se da će Real ispasti. Jadnici
T

Ti li si?

pre preko 4 godine

Penaldo? Fan Penalda?
V

Vec vidjeno

pre preko 4 godine

Opet ce da ugaze sve, dok Gvardiola u nekoj bitnoj utakmici ne dozivi opet put od genijalnosti do ludila i izmesa karte, stavi krilo na beka, ili upari Stonsa i Laporta ili nesto slicno...
I

Iga

pre preko 4 godine

Gvardiolone ekipe uvijek dobiju nalosijeg protivnika onda u polufinalu u prvoj ozbiljnijoj utakmici ni suta na gol nemaju.
M

Manci®

pre preko 4 godine

Zvacemo Manchester United da nam sutne na gol.., haha kakve dijabole sve pisu ovde..
L

Leeds United

pre preko 4 godine

Bukvalno, najlaksi moguci zreb do polufinala, nebitno koje takmicenje je u pitanju.
K

Koliko se secam

pre preko 4 godine

Prosle sezone su u polufinalu dobili psz u obe utakmice lagano...o cemu pricas?
R

Roque

pre preko 4 godine

Konačno Pep donosi Sitiju Ušatog! Bukvalno nema ko da ih ugrozi! Ubjedljivo najdominantnija ekipa na svijetu! Živi bili pa vidjeli
9

93:20

pre preko 4 godine

Ja razumijem da je najlakse samo napisati pa bilo to tacno ili ne. City je imao tesku grupu u mojoj je bio prvi-znalo se da ne mogu imati ozbiljnijeg protivnika od onog iz grupe PSG-a. Prosle sezone u 1/4 finalu Dortmund,a Chelsea je igrao protiv Porta,tako da nije City-u bilo najlakse. Sezona 19/20 1/8 protiv Reala,nije to lake mec,drugo je sto su ga oni tako odigrali pa je bio lak. Kad god su bili drugi u grupi imali su tezak mec u 1/8(dva puta Barcelona). Niko nije mogao da dodje u 1/8 preko wild-carda ili nzm cega i Sporting je ostavio iza sebe Dortmund.