Komentari na vest
Siti kao proždrljivi lav, Sporting ponižen (VIDEO)
G
Gost666
pre preko 4 godine
Iskompleksirani Gvardiola se izivljavao nad sirotinjom. Nece osvojiti LS ni ove godine. Karma.
B
Bane15
pre preko 4 godine
Manci®...Sta znaci to "nama". Nisi los klub odabrao. Sigurica do trofeja ;) Kladim se da nisi cuo za njih pre deset godina.
K
Koan
pre preko 4 godine
Šta je to bitno ko je kad za koga čuo. Evo, ja sam čuo za Njukasl da je pre svetskog rata bio jedan od najuspešniji u Engleskoj. Da li ćeš sutra (kad budu bili najbolji) to reći i za taj klub?
F
FM
pre preko 4 godine
Draga gospodo, Herr Klopp ce se jos nesto tu pitati, a ne znam ni kako neko sme Bajern otpisati.
G
Gostasd
pre preko 4 godine
Nema vise gola u gostima, nista nije gotovo.
n
nedano
pre preko 4 godine
Kako su proigraki kako je Griliš odsutan.
x
xaaxxaa
pre preko 4 godine
ovi ljudi kidaju kako dobro igraju, neverovatno i to sve jos bez napadaca bukvalno cele sezone otkad im je aguero otisao..
G
Go
pre preko 4 godine
Kako bez napadača,stalno četvorica u završnici.
R
Random8
pre preko 4 godine
I evo konačno smo videli koji je najveći klub svih vremena u direktnom okršaju i to je klub Paris Saint Germain. Rekao sam da ova utakmica odlučuje i evo videlo se sve.
N
Nenad NBG
pre preko 4 godine
Sporting može da gazi ko kako hoće, njih je i moj partizan pregazio kao plitak potok u sred lisabona, a kamoli kudikamo jači siti. Oni nisu ničije merilo...
M
Manci®
pre preko 4 godine
"tvoj" jaki Partizan bi primio 10komada za 50% snage, prvo Partizan igra ko muva bez glave ,drugo smesno je da ga poredis na ovom nivou fudbala..
S
Sf
pre preko 4 godine
Decko, poredis Sportin od pre vise od 15 godina. Koji frakcijaski mozak i kompleks
K
Kelner
pre preko 4 godine
Trenutno igraju najbolji fudbal u Evropi, ne moš im uzet' loptu
F
Fejkir
pre preko 4 godine
Opet ce se usrat kad je najbitnije
B
BorivojeS
pre preko 4 godine
Siti moze da se dobije samo na jedan mec, dakle sva je prilika da ce se prosetati do finala.
m
moze
pre preko 4 godine
bajern da ih dobije i na 4 meca ako treba
B
Bel
pre preko 4 godine
Ovaj Bayern sa ovom trenutnom odbranom,malo malo pa prime 3,4gola...
K
Kakve su ovo
pre preko 4 godine
Zverine
L
Lagani
pre preko 4 godine
Majstori fudbala
R
Realno ljudi
pre preko 4 godine
Mesi,ubedljivo ali UBEDLJIVO najjjjgori na terenu u timu PSŽ_a. I da, ovo je već 5,6 tekma,gde je lik najjjjslabiji u timu.
Forma mu je NULA,želja mu je NULA,motiv mu je NULA. Tu je zbog nenormalne love,to je jasno,ali onda neće moći sigurno do trofeja u Ligi Šampiona.
Sramni Real 👎👎👎
Kakva je ono igra ?
Sa pola terena, golmanu vraćaju???
Dođu na 30 metra od gola PSŽ _a ,a ka golu kreću Vinisius i Benzema,na 7,8 igrača Pariza 🙄
Žalosno.
Jadno.
Ono Real ????
Pa onako ne bi u Parizu igrao ni Čolov Atletiko.
Umesto da šibnu gol u gostima,da urade ono,što u Francuskoj mnogo ekipa uradi PSŽ_u,oni bedno igraju na 0:0 ,a jasno ko dan,da je PSŽ 50% opasniji u gostima,pošto imaju nestvarno brze,hitre, prodorne igrače.
Zbog ovakve bedne taktike,nadam se da će Real ispasti.
Jadnici
T
Ti li si?
pre preko 4 godine
Penaldo? Fan Penalda?
V
Vec vidjeno
pre preko 4 godine
Opet ce da ugaze sve, dok Gvardiola u nekoj bitnoj utakmici ne dozivi opet put od genijalnosti do ludila i izmesa karte, stavi krilo na beka, ili upari Stonsa i Laporta ili nesto slicno...
I
Iga
pre preko 4 godine
Gvardiolone ekipe uvijek dobiju nalosijeg protivnika onda u polufinalu u prvoj ozbiljnijoj utakmici ni suta na gol nemaju.
M
Manci®
pre preko 4 godine
Zvacemo Manchester United da nam sutne na gol.., haha kakve dijabole sve pisu ovde..
L
Leeds United
pre preko 4 godine
Bukvalno, najlaksi moguci zreb do polufinala, nebitno koje takmicenje je u pitanju.
K
Koliko se secam
pre preko 4 godine
Prosle sezone su u polufinalu dobili psz u obe utakmice lagano...o cemu pricas?
R
Roque
pre preko 4 godine
Konačno Pep donosi Sitiju Ušatog!
Bukvalno nema ko da ih ugrozi! Ubjedljivo najdominantnija ekipa na svijetu!
Živi bili pa vidjeli
9
93:20
pre preko 4 godine
Ja razumijem da je najlakse samo napisati pa bilo to tacno ili ne. City je imao tesku grupu u mojoj je bio prvi-znalo se da ne mogu imati ozbiljnijeg protivnika od onog iz grupe PSG-a. Prosle sezone u 1/4 finalu Dortmund,a Chelsea je igrao protiv Porta,tako da nije City-u bilo najlakse. Sezona 19/20 1/8 protiv Reala,nije to lake mec,drugo je sto su ga oni tako odigrali pa je bio lak. Kad god su bili drugi u grupi imali su tezak mec u 1/8(dva puta Barcelona). Niko nije mogao da dodje u 1/8 preko wild-carda ili nzm cega i Sporting je ostavio iza sebe Dortmund.








